Ölümsuz olmak icin her seyi yapar misiniz?

Sahsen ben 70 yasindan sonra kollarimi ve bacaklarimi kesip topragin altina gomup beni ölumsuz yapsalar kabul ederdim. Lutfen cevaplarken dini olarak bakmayin :)

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Yapmazdım. Hatta bir an önce öldürmeleri için her şeyi yaparım. Artık dünyadaki saçma sapan insanlardan bıktım. Hem uzun yaşayıp ne yapacan. Bir an önce ölmek en iyisi.

0|0
    0|0
    • Peki sevdiklerinin oldugu ve sonsuza kadar yasadiginiz adil iyi insanlarin oldugu bir dunyada yasamak istermiydin? Bir simulasyonda.

• O olabilir. Ama bu dünyada böyle bir şeyi istemeyeceğim kesin.

• Hayır. Her başlangıcın mutlaka bir sonu vardır. Buradaki son ölüm anlamında değil. Evrenin sonundan bahsediyorum. Evrenin sonu geldiğinde ölümsüz olan birine ne olur? Bu soru ölümsüzlükten korkmak için yeter bence...

0|0
    0|0
  • hayir gerek yok. Zaten su hayat bitsinde oleyim kafasidayim

0|0
    0|0
  • Bu düşüncenin tam zıttı var bende

0|0
    0|0
  • 70 yıl bu saçma dünya düzeninde bile fazlayken, sonsuza kadar bu saçma dünya düzenini çekemem.

0|0
    0|0
  • inşallah olmam ölümsüz olmak berbat bişey düşünsene sevdiğin herkesin ölümüne şahit olacaksın kalsın bence bir insana yapılacak ön büyük kötülük

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Kim çeker bu dünyayı o kadar aman istemem

0|0
    0|0
  • Ölümsüzlüğün çeşidine bağlı..

0|0
    0|0
  • istemezdim gerekde yok hem

0|0
    0|0
    • Evet cunku allah var. Ama dini olarak bakma :D

• muhakkak yasamak tatlı gelir ama ölmek. isterdim yinede
      kolum bacagim tutmadiktan sonra yasasam ne olur

• 40 yaşımdan sonra böyle bir teklif sunulsa kabul etmezdim fakat 40 yaşımdan önce sunulsaydı kesinlikle kabul ederdim, bundan yıllar, yüzyıllar sonrasını çok merak ediyorum :D @AmieAmnell

• ölümsüz olmak istemem yeterince çaresizlik var dünyada

0|0
    0|0
  • B neyin kafası

0|0
    0|0
  • ben ölümsüzüm zaten önermiyorum

0|0
    0|0
  • Kol bacak olmadan napacan ölümsüzlüğü?

0|0
    0|0
  • dunyada napayim olumsuzlugu cekilmez bu dunya oyle olursa dunya cehenneme doner

0|0
    0|0
  • Olum var oldugu icin yasamak bu kadar degerli zaten

0|0
    0|0
  • hayır gerek yok

0|0
    0|0
  • Ölümsüz olsam sıkıntıdan ölürdüm galiba..

0|0
    0|0
    • Ama bir anligina dini inancini yok say ve oldukten sonra yok oldugunu varsay. Yinede kabul eder miydin

• Ama oldukten sonra bosa gitcek hepsi cunku sen olmeden once x isen oldukten sonra tanimsiz olcan ve tanimsizi x yapamazsin tekrar

• Öyle bakarsan tabiki de :)

• Hayir bu dunya güzel değil

0|0
    0|0
  • oha bu nasıl bir soru :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;