Atılan memurlar arasında suçsuz olan var mıdır?

Arkadaşlar birisine şahit oldum koyu ak partili hatta yalaka denecek kadar ak partili sürekli erdoğan'ı parlaşıyor yıllardır onunla ilgili siyasi şeyler paylaşıyor.

Bu adam adalet bakanlığında açığa alınmış suçsuzum falan diyor.

Aklıma ateş olmayan yerden duman çıkmaz lafı geliyor. Bunun suçlu olduğuna karar verirken mutlaka güçlü bir kanıtları var mıdır?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• aslında gızlenmeyı sevmem.. helekı boyle konularda... kurumumdan sadece bankasyaya 17-25 den sonra para yatırdıgı ıcın atılan bır kadın var.. kadının bankaya para yatırma amacı evının altında sube olması!!

0|0
    0|0
    • Tamam kardeşim ama bu kadın o bankanın kime ait olduğunu bilmiyor muydu? Dershane olayları başlayınca herkes anladı ilişiğini kesti o neden kesmemiş? Tamam masum olabilir bir ihtimal var ama çok inandırıcı da değil. Yine de günahını almak istemiyorum eğer gerçekten masumsa Allah yardımcısı olsun

• Siz devletin başındaki insanın o adamın hain olduğunu en başından bilmeyecek kadar kör olduğunu mu düşünüyosunuz gerçekten? Her şey bir oyundu baktı başedemiyor iyi geçindi içine sızdı tuzağa düşürdü ve şimdi kökünü kazıyor sonra da kandırıldık dedi. Devlet akılsız mı da her şeyi acık açık anlatsın. Devletin aklı ile insanın aklı bir değil ve devlet sırlarını size açacak da değil

• Valla şaka gibisiniz..

En İyi Kız Görüşü

• bakın şunun ayrımını iyi yapmak lazım.. tabi ki de ateş olmayan yerden duman çıkmaz, ama ya duman o ateşten değilde diğerinden yükseliyorsa?
    uzun lafın kısası aralarında masum iftiraya kurban gitmişler olabilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• khk larda bir sınırlama yok şu tarihten geçerli demiyor o yüzden khk larda açık var adam seni 2005 gittiğin dersane yüzünden bile atabilir

0|0
    0|0
  • bende darbede askerdeydim ankarada o kadar sucsuz arkadasim gitti burasi turkiyede sucsuz insanda tutuklanabiliyor hersey olabilir yani

0|0
    0|0
    • Suçsuz olduklarına emin misin? Ya seni ayakta uyuttularsa?

• wardır

0|0
    0|0
    • Ama bu insan ak parti gençlik kollarında cidden buçlu olabilir mi ya aklım almıyo

• Muhakkak

0|0
    0|0
  • Mutlaka vardır

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Belki adam rol yaptı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle vardır kurunun yanında yaşta yanar unutma 👍🏿

0|0
    0|0
  • hepsi suçsuz. git darbeciyi yargıla memurdan ne istiyosun

0|0
    0|0
    • Ne demek o ya bsöylediğin şeyin içinde mantık ara

• Bak güzel kardeşim sen olayı hiç anlayamamışsın daha bylockun nasıl bir şey olduğunu kavrayamamışsın. Burada bylock ile whatsapı kıyaslamak sani sadece komik duruma düşürür. Bylock bir CIA projesidir ve onu kullanan oradan haberleşen herkesin örgütteki yeri garantidir yani birnevi örgüt militanıdır. O uygulama kolay kolay kimseye verilmez. Feto gerçeği ortaya çıktıktan sonra bir insan hala kör gibi o uygulamayı kullanıp elini ayağını çekmediyse o insan düpedüz suçludur bunun izahati olmaz

• velev ki öyle olsun. buna karar verecek mahkemedir sen değil. suç işlediğinde seni kim yargılar?

• kurunun yanında yaşı da yaktılar bunlar kaybedimiş oy dur

0|0
    0|0
  • Kanıt çoğu memur için sadece ve sadece uyesi oldukları sendika. Arkadas hatrina vb sekillerde bilmeden uyesi olduklari sendika sebebi ile açığa alinan binlerce çalışan var

0|0
    0|0
    • Mesela hangi sendika

• Kurunun yaninda yanan yaş nedir bilirim elbet. Ama işte üç beş kuru ile de koca yığın yaş yanmaz. Tasviye surecindeki ilk ve en büyük süreç sadece sendika üyeliği oldu. Yani esasli suç unsurlari aranmadi. Ikisi farkli şeyler. Sadece olay mahallinde olmakla olaya iştirak ya da yataklik etmek farklidir benim değinmek istediğim nokta burası

• Kardeşim bak eğer bu başına geldiyse bence bu konuda değil ama başka bir konuda özeleştiri yap. Ben kimin ahını aldım da bu duruma düştüm de. Allah kimseye boş yere böyle bir sıkıntı vermez her şeyin bir sebebi var illa örgütle ilgili olmak zorunda değil kişisel hayatını gözden geçir

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabiki de

1|0
    0|0
  • Ben görmedim suçsuz olanı. Daha da diyorlar başınıza ne geldiyse hepsini hakettiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;