İmsak vaktinde su içtim orucum olur mu?

saat 05:16 da imsak giriyomuş ben 5:20 de su içtim saat 5:46 da da ezan okudu şimdi benim orucum olur mu?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konu çok tartışıldı kimseninde tam olarak bilgisi yok hocalara sorunca imsak vaktinden sonra içilmesi uygun değil ama imsaktan 5-10dk geçmiş buda sorun değil ama şüpheye düşürmemek ve kendinle barışık olmak için imsaktan sonraya dikkat etmek gerek. Allah affedicidir töbe et ve dua et Allah'ım affet diye.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kabul olur rahat ol.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bozulur ama yanılarak yapmışsın 1 gün kaza etmen (1 gün fazladan oruç tutman) gerekiyor.

3|0
    0|1
  • İslamın koymuş olduğu bir kanun vardır. Orucun başlama saati de İmsak Vaktinde başlar. İmsak vaktine kadar istenilen her şey yenmesi nasıl serbest ise imsaktan sonra da herhangi bir şey yenmesi veya içilmesi de yasaktır.

0|0
    0|0
  • nereden bileyim ben Nihat Hatipoğlu muyum

0|0
    0|0
  • burdan aldığın fetvayla ibadet etmeyeceksin diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bilerek İçmedin Demi

0|0
    0|0
  • 4-5 dakikanın hesabını mı yapacaklar sakin ol

0|0
    0|0
  • Ezan geç kalıyor bir şey sen iki dakka geç kalmışsın bir şey Allah dakika hesabı yapmaz ama sen dikkat etmeye çalış

0|0
    0|0
  • bende orucum bu gün ama senin oruç yandı

0|0
    0|0
  • Olmaz ama sen bir hocaya danis istersen

0|0
    0|0
  • olmaz namazlar gec kılındıgı için ezan da gec okunuyo
    bilmeden değik unutarak içince bozulmuyo

0|0
    0|0
  • bilmeden içmissin sonuçta birşey olmaz niyet ettiysen devam et

0|0
    0|0
  • Allah kabul etsin

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • ben 4 te yedim sonra yattım orucum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ramazan ayı disindaki unutmalardan emin deilim. iyice arastir derim. Allah kabul etsin

0|0
    0|0
  • niyet etmissin ne güzel bilmeden ictigin icinde sorun olmaz diye düşünüyorum. Allah kabul etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;