Arkadaşlar çabuk para bulmayla ilgili?

arkadaşım dişini yaptıracak ve 4400 liraya ihtiyacımız var ve babası hayırsızın teki diğer hafta cumaya kadar neler yapılabilir bu parayı nasıl bulabiliriz kart ya da kredi çekme konusunda ne şekil olabilir akıl verir misiniz?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın snoop dog mu ya altın dişmi yaptırıyor one öyle

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• banada lazım para hatta 1000000000 tl banada bulsanız ya ya ne sacma ınsanlarsınız ya babası hayırsız ıse calıssın o zaman ssk yatsın bak nasıl bakıyor devlet hastanelerı

0|0
    0|0
    • Saçma insanlar sizlersınız akıl istedim onun dışında herşey mevcut cevaplarda

• tabı canım cok guzel akıl calıssın o zaman arkadasın? 4400 tl demıssın 40 tl degıl canım :D

• hayatım biz bilmiyor muyuz bunları davlet bok özele gidildi tedavi oldu simdi takmadısını tekrar takmıyorlar gecıcı bır diş agzında baba desen kendi alemınde başta yaptırmayacaktık ama cektıgı sıkıntılaracısı cok fazlaydı buluruz dıye gırdık bır işe tedavı ıkıbındı calısa calısa odedı zaten bu kadar kısa zamana beklemedıgımız ıcın bu duruma geldık bırı de cıkıp bir öneri sunmak yerıne laf etmeyı sectı bazısı abuk subuk teklıflerle geldı sitemim sana degıl bazı gereksızlere sende anladın durumu sımdı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Abi onunla bununla uğraşmak yerine bir işe girip 6 ay çalışsa diş sigortası devreye girer zaten.

0|0
    0|0
    • açıklamayı yaptım bir arkadaşa bunları bizde biliyoruz :)

• bir kısmını ben verebilirim ciddiyim

0|0
    0|0
    • teşekkürler gerçekten ama bu şekilde olmaz banka konusunda bilginiz var mı mesela kart ya da krediyi nasıl alabılırız mesela

• Özele gelsene

• takip attım

• Yaşı sicili kkb si işi ssk ws ,,? Bana söyleme bunlar kısas

0|0
    0|0
  • Millet 1400 lirayla aybaşını getiremio. o 4400 ü nerde bulcak. bıraksın yaptırmasın.

0|0
    0|0
  • Tövbe tovbe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendi dişlerine noldu ki kaza falan mı geçirdi 🤔🤔🤔

0|0
    0|0
    • ön dört dişi takma arkasında açıklık olduğu için sürekli apse iltihap ağrı yapıyordu bunun yanında kist vardı ıkı ay sürecle tedavisi bitti ve kendi dişlerini takmadılar plastiğe yakın bir diş gecıcı olarak ısıramıyor hiçbirşey yapamıyor

• yazık iyi olur inşallah

• teşekkür ederim insallah

Yükleniyor... ;