Acill yardım ne yapmalıyımmm?

eski sevgilimin elinde açık seçik fotoğraflarım var ve beni tehdit ediyor benimle olmazsan dağıtırım diye aileminn kulağına gitmesi lazım nasıl bir yol izlemeliyim istediğini de yapamam cesur kızı oynasam mı sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mesajlarının ekran görüntülerini al. Savcılığa başvuracam de ve bence başvur, sen böyle yapınca tırsar gider başka kızın hayatını karartır. Kesinlikle ne olursa olsun zararsız görünse bile herhangi bir dediğini kabul etme, zayıf gördüğü sürece daha çok üstüne gelir ve isteyeceği şeyler fotolarının yayılmasından daha kötü şeyler olacaktır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne denir ki buna şimdi.. Allah akıl nimetini bizlerden almasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu fotografları göndermeden önce düsünülecek birseydi.. ama tabi simdi büyük ihtimalle senin icin sıkıntı..

1|0
    0|0
  • polise git mesajları silme. Bildiğim kadarıyla mahramiyet olduğundan dolayı polis bununla özel olarak ilgileniyor

1|0
    0|0
    • bilgi için teşekkür ederimm yarın ilk işimm bu olucakk

• kesinlikle git korkma devlet yanında olacaktır. Eski kız arkadaşımında başına geldi bunun gibi bir olay kendisini polise yönlendirdim.

• Senin Allah uzun ömür versin diycem vermiş zaten al sana sevgili al sana çıplak foto biz evlenilcek dürüst birini ariyoz millet açıp açıp atıyor veriyor vay a'MK kaderi

1|1
    0|0
    • birliktee olmadımm ve sözlenmemize bir hafta kala ayrıldıkk

• benii bu şekilde yargılamann neyseee iyi gecelerr sana

• Sanada iyi geceler herkes kendi hayatını yaşar sonuçta ben yargılamadım gerçekleri söyledim

• bir bok yiyemez korkma rahat ol hem söyle düşün eğer yaşın tutuyorsa polise giderim adam tehdit etmek şantaj yapmak neymiş görürsün de ailen cıplak fotolarımı yoksa beraber olduğunu öğrense çok kızar şimdi beraber olsan ilerde onuda kullanacak

1|0
    0|0
    • berber olma durumuu yokk sadace fotoğraflar varr oda sözlenicekyikk 1 hafta kala ayrıldıkk hani güvendiğimm içinn atıımm

• hemdee nasılll

• Hiç korkma birşey yapamaz o seni tehdit ettikçe sende onu et

• Ya neden gonderdin onunda ben adam gibi serefini ya insan yaparmi lan bunu eski sevgilisine sakin gitme bak yanına

1|0
    0|0
    • gitmemm zatenn sözlenicektikk ayrıldıkk 1 hafta kala sonrada bu çıktı işte başımaa

• öyleymişş evett bende yenii öğrendimm

• Igrenc herif neyle tehdit etmiş seni

• Kime atmaya tehtid ediyo

1|0
    0|0
  • Gel kardesim mesaj at yardim edicem sana. boyle korklar anca kizlara boyle kafa tutarr... ser. rfsizz... bana mesaj at

1|0
    1|0
  • serefsizzzmis

1|0
    0|0
  • İstediğini yapıcam de çağır gelsin bir güzel dövelim 😂

1|0
    0|0
  • Çocuk nasıl biri yani öyle sert yapabileceğin türden mi. Mesajları silme ama dursun onlar

1|0
    0|0
    • yaparım onda sıkıntı yok yaptımda zaten tamam peki linki atarım dedii

• onu bende bilmiyorumm ama yaptıı iştee

• Bak herkes hemfikir. Şikayet edeceksin özellikle de belirtebilirsin bu durumun gizli kalmasını istediğini. bir halt edemez zaten.

• Risk sıkıntılı ama testi görmek lazım bı yerde

1|0
    0|0
  • Nerde oturuyor o

1|0
    0|0
  • işin zor bence polise git

1|0
    0|0
  • Savcıya veririm seni de ve saçmalarsa da ver köpegi

1|0
    0|0
  • Polise anlat şantajdan gör olsun

1|0
    0|0
  • savcılığa git

1|0
    0|0
  • yediğin hurmalar şimdi tirmaliyo iste bundan sonra hareketlerine dikkat et

1|0
    0|0
  • hatayı başta yapmışsın sen

1|0
    0|0
    • evet ama tehdit mesajlarıı varr elimde ne yapabilirim

• onuu oynadımm zaten tamam link atarım sana dedi yazmadı daha

• polise gitsen bile yine ifşa olursun ecem hotoğlu örnek sana yorumsuz kaldım

• esegi durten osuruguna katlanir demisler

0|0
    0|0
  • Ne biçim iğrenç varlıklarsınız ya. Sizinle evlenecek insanları hiç mi düşünmüyorsunuz.

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• Savcılığa git;hayat dersi vermiş olursun;gıkını çıkartıp bir şey yapamaz.

1|0
    0|0
  • Polise savcıya git ebesinin kini görsün

1|0
    0|0
  • bence polisle iletişime geç bu büyük bir suçtur

2|0
    0|1
    • tehdit mesajları var elimde dava falan etsem ya da polisle dediğinn gibi iletişime geçsem çözüm olurmu

• Olur polise git

• teşekkür ederimmm ikinizedee

Yükleniyor... ;