Başka bir dine mensup olan var mı?

Aranızda müslüman harici başka bir dinde olan var mı?
yanlış anlaşılmasın. Kesinlikle aşşağılamak ya da başka kötü bir şey söylemek için değil. Sadece küçük bir röportaj için.

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• hristiyan ve deistlerle sıkı arkadaştım asla karşı dini kötülemediler ve hepsi çok iyi insanlardı ama 1 hristiyan arkadaşım çok yalancıydı gerçi bu müslümanlarda da olabiliyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• eski bir agnostigim işine yarar mi

0|0
    0|0
    • Şimdi peki? Hiç duymadım biraz anlatır mısın?

• EyvAllah✋☺

• Putperest

0|0
    0|0
  • Müslümanım

0|0
    0|0
  • Ateist, yahudi, hristiyan ve sadist arkadaşlarım var sınıfta 👍

0|0
    0|0
    • Bence hala müslüman değil. Kardeşim bizim kitabımızda kendine zarar vermek haram. Bu mal gırtlağına kanal yolu iğnesini sokup kapaklarını açıyor daha ne olsun

• tabiki de bize emaneten verilen bedene böyle birşey yapmak doğru değil. Ama böyle düşünüp el uzatmazsak onlar nasıl gerçeği doğruyu bilip tedavi olacaklar?

• Ben değilim ama bir kaç Katolik, Protestan, Ortodoks, Yahudi ve Budist tanırım

0|0
    0|0
    • Peki sonuçta bir müslümansın onlara bakıpta dinimizi daha iyi anladığın oldu mu?

• Orası öyle anlatmak istediğim mesela hani ateistlik bir yaratıcının inkarı için deliller arıyor ya o delillerin hepsinin de Allah'ı işaret ettiği gibi

• Ateizm bir inanç değil.. Zaten ateizmin temeli inançsızlıktır. Ha şu var eğer İslamı başka din mensuplarına tatlı dil ile anlatırsan anlıyorlar ki sırf bu yüzden bir yahudi arkadaşım siyonizmden soğudu ve anti semitik kararlar almaya başladı. İslama daha ılımlı oldu

• Dinim yok

0|0
    0|0
  • hristiyan olucak gibiyim

0|0
    0|0
  • Gelirler birazdan deist ateist hristiyan ve diğerleri

0|0
    0|1
    • Öyle bir söyledin ki memnun değil gibisin

• En iyisi.😊 Ne olursa olsun bir müslümansak eğer edebli ve saygılı olmalıyız.

• Elbette

• Vardır elbet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;