Evlencegim kiz sizce para gözmu?

evlencegim kiz sizce para gözmu?

alicaklarim altinlar bunlar

cok sevdigim bir kizla nisanladim görucu usulu yillardir istedigim bir kizdi kendisi 4 yildir bekledim askere gittim geldim kizi istedik ailesi verdi kizi kizda raZi oldu zaten neyse nisanlandik 2 ay sonra dugunumuz var biz dogulu oldugmuz icin bizde altin sart nisanlima ne kadar alicaklarimi bugun kuyumcudan cekip yolladim ona alicaklarm
bunlar diye ama kendisi cok az dedi fazla almazsan ayrilirim senden dedi hos olmayan davranis sergiledi altin konusunda birden farkli bir kiz oldu sizce neden böyle yapmis olabilir?

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• az degil kendini guvenceye almak istemiş olabilir o altinlar sadece onun olmayacak zor gunde beraber harcanir ayrica yani para göz gibi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Az demesinin sebebi kuzeni vs akrabasına daha fazla takılmış olması ki senden fazlasını istiyor yani gözü sende değil parada hava atmada şu an

0|0
    0|0
    • surekli söyleniyor zaten yok bunun sukdr altini var yok bunun bukadar var oysaki ben onun icin hersey almaya raziyim ama erkek olarak istemem esimin öyle bir huyda olmasini

• aslinda kiz öyle cahil dusunceli degil avrupada yasiyor doktorluk okuyor görmus gecirmis bir kiz altin konusunda sadece böyle karakter sergiledi belkide cevreye hava atmak icin gösteris olsun diye bayanlarin geneli öyle😂

• Dediğim gibi gösteriş için ama etik değil kesinlikle

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç hoş olmamış. Hem de hic. Direkt para goz demek istemem ama gosteriş meraklisigibi geldi bana. Ailen ne diyor bu duruma? Sence kiz onlara gore nasil biri?

0|0
    0|0
  • Bunlara az mı dedi :D holy shit

0|0
    0|0
  • almazsan ayrılırım diyorsa hiç bulaşma yarın belkide zor günler geçireceksin o zaman çekip gidecek

0|0
    0|0
    • kiz benden 20 tane burma bilezik istiyor 35 gramlik kardesim gucum
      benim 10 tanesine yetiyor calisiyorum daha 23 yasindayim zamanla alirim diyorum yok ayrilirim diyor walla bu gidiste ayrilcaz gibi

• ayrıl zaten zora sokarak düğün olmaz

• Evlenirsin çocuk olur nafaka altın derken en az 50 bin lira zarara girersin iyi düşün

0|0
    0|0
  • Valla gelenek bilmem de paramın yettiği herşeyi alırım eşim olacak insana

0|0
    0|0
  • Paragöz gibi görünüyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;