Annem niye benim istemedigim seyleri yapiyo?

hic bir zaman yapmiyo işte haftasonum var sadece boş seni gezmeye götüreceğim giyin diyo götürmuyo hic anne demedim içimden gelmiyor bana git odanda otur diyo vuruyo bile insan öz evladina vururmu benim yedigim yemekten yemiyo

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Hafta icinde yoruluyordur belki. Ayrica hicbir sey yapmamak insani depresyonik dusuncelere surukler belki annende boyle bir sorun olustugundan sosyallesmeyi kabul etmiyor, kotu davraniyor ve disari cikmayi reddediyordur. Sen de annenle degil arkadaslarinla gez zaten 18 yasindasin artik onunla gezmene gerek var mi? Seni seviyor sonucta bundan suphe etme, sen de onu seviyorsun. Bir anne veya baba oz evladina vurur, bazen kotu seyler de soyleyebilirler. Bu genel olarak hem otorite saglamak amaclidir hem de biraz empati eksikligidir ama sonrasinda da pismanlik duyabilir, pismanlik duydugu seyi tekrar yapabilir de. Pek fazla takmamalisin, onun sevmedigi seyleri ve yapmak istemedigi seyleri de ogrendigine gore uzerine gitmezsin sadece anne kiz olarak kavgasiz gurultusuz yasarsiniz. Zaten sonsuza dek onunla yasamayacaksin ama hayat sonlu, onun da sonu var ve birlikte yasadiginiz ve yasayacaginiz mutlu anlar icin onun bu yaptiklarini gormezden gelmelisin. Ve su cikmama sorunuyla ilgili de bir yasam kocuna danismasinda yarar var, depresyon olabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onunla konuşup çözmeyi dene, yaş kaç peki

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• oluyo ya. var böyle modeller

1|0
    0|0
  • Benim annem beni evden attı. 1 ay boyunca sokakta kaldım. Vurmasına bile tahammül ederdim. Bayrama denk gelmişti. Bu en son kurban bayramı varya. Eve gittim elini öpmeye. Hani almasın ama yinede elini öpmeye gideyim dedim. Öptürmedi. Bazen sahip olduklarına şükretmelisin

0|0
    0|0
    • haklisin ama surekli dovuyo bazen evlatlikmiyim diyorum

• Beni dövmeye gücü yetmiyo ama çalışıyorum ve aldığım paranın %90 nını alıyo. Dışarı çıkıp gezemiyorum. 10 tl ile nereyi gezebilirsinki. Cebimde 10 tl den fazla oldumu hırsız damgası yiyorum. Yemek vermiyo. Konuşmuyo. Ayakkabı alıcam tabanı delik ayakkabımın. Banane diyo. Daha bir sürü şey

• Özür dilerim gizliden yazacaktım farketmedim

• km bilir belki pskolijk srnlari vardr olsn sen annene iyi davran her ne kadr sana ktü davransada

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimse kimseyi sevmek zorunda değil Aileni sen seçmedin sonuçta? Bırak büyüyünce kurtulursun

1|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;