İntikam hakkında ne düşünüyorsunuz?

her yanlışta intikam alınmalı mı, intikam size göre doğru bir davranış mı 🤗

0|1
813

En İyi Erkek Görüşü

• İntikam güzeldir. Bazı şeyleri kendin yaşamayıp karşındaki insana yaşatıyorsun. Ama sonra aynı şeyi kendin yaşadığın zaman değerini o zaman anlıyorsun. Kendi yaptığının nasıl bişey olduğunu o zaman anlıyorsun. Ama bazı insanlar bu konuda çok hassastır istese bile intikam alamaz. Örnek veriyorum ben sana kötü bir şey yapıyorum ihanet ediyorum, ama gün geliyor fırsatında oluyor ve sen bana karşılık olarak benim yaptığımı yapamıyorsun. Çünkü kişiliğin, yapın gereği, sıra intikama geldiğinde o intikamı almaya dayanamazsın. Böyle bişey işte..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İntikam soğuk yenen bir yemektir. :p
    her yanlışta değil bence hiçbir yanlışta alınmaması gerek. Kendimize yediremediğimiz o duyguları gidip başkasına yüklemenin anlamı yok.
    Kendisiyle barışık olan insan bunu düşünmez bile. ''ben'' i fazla kaçmış insanlar, patlama yaşayarak böyle bir şeye kalkışırlar. Olanı olduğu yerde bırakıp üzerine gitmemek gerek.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Allah'a havale edin. Hayat kısa, intikamla falan zaman öldürmeyin.

1|0
    0|0
  • İntikam şart.

1|0
    0|0
  • İntikam aldıktan sonra dönüp baktığın da geri de ve elinde koca bir hiç kalıyor
    Gereksiz yani

1|0
    0|0
  • Evet ama intikam neyle alınır onu bilmelisin, hataya hata ile karşılık vermek intikam değildir

1|0
    0|0
  • Ben intikam alırım kaç ay yıl geçerse geçsin yapılanların bedeli ödenmeli

1|0
    0|0
  • soğuk yenen bir şeydi sanırım.

1|0
    0|0
  • intikam gereksiz zaman kaybı kuzum

1|0
    0|0
  • En sevdiğim

1|0
    0|0
  • senin gibi veletlerin işi. en güzel cevap karşındakini sensizliğe mahkum etmektir. sessiz ve derinden yapılanı makbuldür

0|0
    0|0
  • İntikam soğuk yenen bir yemektir.
    Ne diye yazdım bilmiyorum. İçimdeN geldi

1|0
    0|0
  • soğuktur

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Üşeniyorum ya intikam planı yapıcan sonra onu icraata dökücen ya bide plan ters giderse Yok yok ben beceremem intikam almayı falan

1|1
    0|0
  • üşenirim ben ayrıca kafaya takan biri de değilim :)

1|1
    0|0
  • Her daim alırım intikam

1|0
    0|0
  • Bence yerine göre doğru intikam alınca bir rahatlama geliyor insana

1|1
    0|0
  • intikam almayı severim ama beceremem usenirim çünkü Git yat intikam Da ney Hayaletlerimi salarim baş ucuna of Miss jdjdjdjd:D

1|0
    0|0
  • Yanlış bir davranış çünkü tekrar eder esir alır

0|0
    0|0
  • İntikam gereklidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;