Kedi severler lutfen yardim edin :( ?

Bundan bir kac once kedim öldü nerdeyse bir hafta olacak alismaya calisiyorum bir anda balkona cikti ve bir anda dustu cigerleri hasar gordu yavrumun ic kanama gecir ve öldü yokluguna alismaya calisiyorum o kadar uzuldumki evimi degismeyi bile dusundum inanin. Şu an 2.5 aylik hamileyim insanlar bu kadar uzulmemi hamile olmama bagliyor ama sizin kediniz ölse eminimki benim kadar uzulursunuz daha annelik duygusunu tatmadim ama evladim ölmüs kadar uzuldum cikarsiz seviyordu beni uzgun oldugumda gogsume cikar gozumun icine bakardi bir insandan gormedigim butun vefayi onda gordum simdi sizlerden yadim isteyecegim sey sizce yeni bir kedi sahiplenmelimiyim cok istiyorum en azindan uzuntumu hafifletir ama bir yandanda cevrem hamile oldugum icin cok karsi kedimin olumunu bile hamileligime bagliyolar belki bebek icin bu hayirlisidir diye bende bir yandan aldigim kedide erkenden ölür diye cok korkuyorum ama bir hatta birkactane yavruya yuva olmak istiyorum sizce neyapmaliyim kedi gercektende benim bebegimi korumak icinmi gitmistir eger allah onu benden aldiysa vardir bunda bir hayir diyorum ama uzulmektende alamiyorum kendimi mamasini kumunu daha yeni almistim kullanamadan gitti yavrum baktikca agliyorum umarim bir akil veren olur ve umarim bu durumla dalga gecen anlayissizlar olmaz 😔

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• seni anlıyorum gercekten cok acı bisey suçsuz günahsız o kadar ölmeyi hakeden canli varken bu kadar masum bir canin senden gitmesi acı başın sağolsun ama pekte üzülme yani üzülmen cok tatli cok merhametlisin ama kendini heba etme ablacım hepimizin gideceği yer gördüğün zaman geçirdiğin hicbir canli hayatindan gitmez muhakak öbür dunyada kedine kavuşursun cennete yanina alırsın Allah bu halini görüyor ve herseyde bir hayır vardır yeni bir kedi suanlik tavsiye etmiyorum bebek icin zararlı olabilir bence bir müddet kendinle ilgilen bebegini düşün ilerde istiyorsan alırsın😉

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim inan su halime insanlar guluyor ama onlarada birsey diyemiyor insan ama cevremde bu konuda akil alabilecegim kimse yoktu sagol

• bakma millete sen herkes bencil olmuş çıkarcı olmuş sen dogru yoldasin böyle temiz kal ablacim

• Sagol kardesim

En İyi Kız Görüşü

• seni çok iyi anlıyorum benim kedim de normal de çok hırçın di ama ben ağlarken o kadar masum bakardı ki tırnak felan atmazdı hiç üzüldüğümde hemen hissediyordu ve bana sokuluyordu ve saç aşıgiydi saçımın içine girmeden uyumazdi hiç :) . üzülmen çok normal büyük bir boşluğu oluyor ama bunu abartmanın da anlamı yok. komsularinda bokunu cikarmis. evinde hem kedi hem köpek besleyip hamile kamp bebek büyüten aileler var titiz olduktan sonra hiçbirşey olmaz. ama madem kendinizden üZücü bir şekilde ayrıldınız Şu an için almayın. bebeğiniz doğsun ondan sonra alın. ama diyorsanız ki çok çok istiyorum o zaman bunun hamileliginize bir sakincasi olmaz Sadece tuvaletini eşiniz temizlesin. tüy konusunda dikkat edin kafi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum. İnsan evladını yitirmiş gibi oluyor. Ben de 1,5 ay oldu kaybedeli.

1|0
    0|0
  • ne olursa olsun sendeki canı düşün

1|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂😂 millet kafayı yemiş

0|0
    2|0
    • Sanada kizmiyorum beni anlamanida beklemiyorum zaten yani sirf yorum yazmak icin yazmasaydin allahim ya

• @irem_01 sebep biraz uzun olacak sana takip isteği attım bana mesaj yaz

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok iyi anlıyorum, eksikliğini fazlasıyla hissediyosundur ama belki de hayırlısı budur bebeğin için. Bir kaç ay dene bakalım kedisiz yapabiliyo musun, sonra olmazsa yavru sahiplenirsin

2|0
    0|0
  • Ben de küçükken kedimi kaybettim çocukluk travmamdı hatta sırf bu yüzden kedicik lakabına bayılırım üzücü bir durum allah rahmet eylesin

1|1
    0|0
  • Bu cocugun ile kedinin arasindaki saglik iliskisini doktora sormalisin. Ikincisi eger bir sorun olmaz diyorsa aşılarıni yaptirirsın zaten o zaman hicbir sorun olmaz. Hatta cocukların kedi kopeklerle buyumesi cocugun sagligi icin olumlu yonde olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;