Üniversite de bir kızı dövdüm , kız beni dekana şikayet etmeye gitti sizce okuldan atılır mıyım?

Eğer okuldan atilirsam annem kafami gözümü dağıtır , şimdi kıza konservatuar salonunu nerede olduğunu sordum ,
- sen birinci sınıfsin değil mi dedi
- evet dedim
- belli zaten azıcık beynin ya da bilgin olsaydı senin gibi bir ezikle konusmayacağımi bilirdin dedi.
- ne diyon kızım sen dedim ve kızın saçına yapistim bayağa yoldum zar zor ayırdılar sonra kız ağlayarak kezban bitiricem seni bu okuldan dedi dekana gidicem attiricam seni bu okuldan dedi. Kafamdan aşağı kaynar sular döküldü , okuldan nasıl çıktığımı anlatamam , çok pişman oldum o kadar emek geceleyin gece gündüz uykusuz kalıp ders çalışma yaptığım bütün herşey boşa gitti iki saattir eve gitmeye korkuyorum aglamaktan gözlerim şişti sizce okuldan atılır mıyım. 😭😭😭😭😭😭😭

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yok ya üzülme bu kadar beni aşağılayıcı konuştu de sende camera yok mu oralarda bişey yapamaz zaten rahat ol kamera varsa kayıtları al

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzaklastirma alirsin

1|0
    0|0
    • Ozelde olsan bursununda kesilme ihtimali vardi

• Özelde bursluyum 😱😭😵😱😱😭

• Dur bir sakin bende bizim okulda oyle duymustum ama bir sey olmayabilir. Kesin degil ihtimal dedim zaten. Vakif universitesinden universitesine degisir zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• isterse dukana gitsin birsey olmaz.

1|0
    0|0
  • Kanki kolay mi oyle ya nere atiyo en fazla 6 ay uzaklastrma alirsn o da 1 donemine mal olur sadece

1|0
    0|0
    • Çok rahatladım sağol birşey olmaz yani 😰😰😰😰

• Yok savunmanda olani oldugu gibi yaz milletn icnde asagilayoci rencide edici sozlerle bni tahrik etti diye falan 0 sknti

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir kereyle atmazlar da iyi yapmıșsın

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;