Kızım çok uslu değil mi?

Ben işimi halletmek için sırada beklerken oda kuzenimin yanında uslu uslu oturuyor😕
Kızım çok uslu değil mi?

0|2
1732

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hersey iyi hosta. bence sen insanlara satasmaya yer ariyosun. yazik hayvan besleyen insanlar genelde anlayisli sakin olurlar. ama sen insanlara anca sacma sapan yorum yapip kendi egonu kasmissin.

3|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Kafese kapatıınca uslu olacak tabi kim olsa kafeste uslu durur..

1|4
    0|0
  • İnsanların özgürlüğü nasıl ellerinden alınıp kısıtlanıyorsa (cezaevi) hayvanlarında özgürlüğü (kafes) kısıtlanmamalı.. kişiler ve hayvanlar özgür olmalıdır.

2|0
    1|0
    • Kardeşim kafan mi güzel. Tavşanı nasıl doğaya salayim. Hayır hepiniz hayvan seversiniz ben bu hayvanı evde zincire bagliyorz bir gidin ya

• Ben de diyorum ki veterinere giderken kafeste olmak zorunda. En fazla 1 saat duruyor. Git başka yerde duyarlılık kas. Bana tavsanim uzerinden konuşma. Ben kaplumbağa görsem yolumu uzatip annesine vermiş insanım bana hayvanlar kisitlanmamali deme.

• Hayvanlar üzerinden duyarlılık kasmama gerek yok. ben senin üzerinden konuşmadım kaldı ki; veterine götürdüğünü bilmemin imkanı yoktu. hayvanların ve çevredeki diğer canlılara karşı çok hassas olabilirsin bu çok takdir edilesi bir şey. gerektiği yerde pardon demesini de iyi biliriz. pardon..

• Tatlı 😊 Imkanın varsa bahçeli bir yerde toprağa sal arada.

2|0
    0|1
    • Ulan görüste begenilmeyecek ne var?

• Yaaa ne kadar sevimli bir ortam 😍

• Dayım bir tane dişi almıştı. Gebeymiş. 8 tane doğurdu. Sonra onlar çiftleşe çiftleşe 35 tane falan oldu. Dağıta dağıta bitiremedik. Bir de beyaz kırmızı gözlü 😂

• Yüzlerce kez kafeslerin içindeki hayvanlara acımışımdır. Bırakın bayıra , çayıra haycancağız zıplasın koşşun oynasın. Yazık ya hapis hayatı yaşattırıyorsunuz !

1|1
    0|0
    • Zeka sorunu olanlar yorum atmasın.

• Sonuçta bir hayvanı para vererek satın almışsın. Pet shoptan hayvan alışverişi yapmak bile büyük acımasızlık. Bir pet shoptan hayvan kurtaracağına git barınaklardan sahipsin bir hayvancağız kurtar DUYARLI İNSAN !

• Ya beyinsiz kardeşim benim bu hayvanı dayaktan kurtardim adam anlamayacak kadar kötü kalpliydi ve ben almasam olecekti. Beyin o kadar küçük ki anlayamıyorsun. Defolu git şimdi.

• oyle uslu duruyor gercekten

0|0
    0|1
  • kafeste diye uslu ben balkonda bir ara beslemiştim digitürkün anten kablasuna kadar kemirmişti :D

1|0
    1|1
  • seni de kafese kapatsam oturmaktan başka bir şey yapamazsın

1|2
    0|0
  • Maşallah, bende de vardı. Bir doğurdu mübarek 5 tane. Sonra anneleri kaçtı, yavrucaklar da tek tek öldü. Ulan ne üzülmüştüm be. İşin ilginci oros. u yavrular öldükten sonra geri geldi.

0|0
    0|1
    • Onlar için uygun yer aramaya gitmiştir😂

• Hayır ya, onlar için zaten toprağı eşip yer ayarlamıştı, hatta kendi tüylerini bile ağzınla yollup sıcak tutsun diye yer yapmıştı. Sonra ne olduysa dellendi. Baba zaten hayırsız, hiç bir şey yapmadı.

• Babalar öyle 😂

• küçücük kafeste başka ne yapacaktıki

1|2
    0|0
  • kafeste başka ne yapacaktı

1|1
    0|0
  • Yazık yazık

1|3
    0|0
  • Evet hic hareket etmiyor Şu an

0|1
    0|0
  • Öyle tombik

0|0
    0|1
  • Napsin hayvancagiz istese de kafesten cikamaz ki 😄

1|0
    0|1
  • Davşan 😳😋😋

0|0
    0|1
  • Çıkar beni kafesten

1|0
    0|1
  • ilginç bir sakinliği var.

0|0
    0|0
  • uslu :)

0|0
    0|0
  • evet telefonun kulaklığını koparınca akıllanmış :)

0|0
    0|0
  • çok şirinnn

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayvan kafeste olduğu için başka seçeneği yok zaten :D

0|1
    0|0
    • Hayvan beklemeden yorum yapmasın allah aşkına 😂😂 huzursuz olan bir hayvan etrafa işer kafeste oradan oraya koşar ve yerinde durmaz. 😉

• 8 yaşından beri en az 5 tavşan besledim canım hayvana heyecanlanıp koşabileceği büyüklükte kafes alsaydın bu dediklerini yapabilirdi ama kendisi zor sığmış, korktuğu için de sabit kalmış, kişiler hakkında bilgimiz yoksa boş yorum yapmayalım 😂

• Evet haklısın veterinerede dana gibi bir kafes ile giderdik😂 bilmediğin gayet açık ben bu kafesi yolculuk yaparken kullaniyorum😂😂 hayvanımı asla kafede tıkmam evde ozgurdur😂 yeterince ego kastiysan uza😂

• aoo evet sen sistemsin ❤

0|0
    0|1
  • Evet tabikiside

1|0
    0|1
  • kucucuk kafese tikmissin

1|1
    0|0
  • Sanki oturmaktan başka çaresi var

1|1
    0|0
  • Sanki başka seçeneği varmış gibi.. Hayvanları bir salın özgürce gezsinler yahu..

1|1
    0|0
  • Kuzenin tavşanmı wtf

1|0
    0|1
  • sanada kizinada valla hayvan resmo gormekten biktim

0|0
    0|0
  • Küçük bir kız çocuğu bekleyen tek ben miyim 😂

1|1
    0|1
  • minnoş 🐇

0|0
    0|0
  • kzıı artık ne zaman evlendircen

0|0
    0|1
  • Evet çoook

0|0
    0|1
  • Allah gelin oldugu günleri göstersin ins:)

0|0
    0|1
  • Çok tatlı 🐣

0|0
    0|1
  • yaa bende alıcam çocuklarıma sence zor olurmu

0|0
    0|0
  • çok tatlı :)

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;