bir tane kadindan hoslandim. Bu basima neden geldi?

Escinsel oldugumu sanmam. bir kadinla tartismistik. Sora da bakisir olduk. Ama o hoslanmayarak bakiyor da bn oyle bakmiyorum. Saclar erkek trasi sarisin. Erkeksi bir konusma sitili de var. Aslinda en bastan bn tartismakta istemedim kendi saldirganlasti neyse. Acaba nooldu da hoslaniyorum simdi hemcinsimden?

1|0
513

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi psikolojide geri dönüşüm mekanizması diye birşey vardır. Birine olan nefretiniz kızgınlığınız bir zaman sonra haberiniz olmadan geçiyor ve vicdanınız şöyle düşünüyor ben ondan nefret ediyorum onu sevmiyorum diye düşünüyor ama bir yandan da ona acıyor işte bu sayede nefret vicdanla birleşerek sevgiye dönüşüyor. bu eşcinsellikle alakali değil

1|0
    0|0
    • Buna gore birine kizmk cok tehlikeli. Senin psikoloji bilgin nerden geliyor

• Hayır tehlikeli değil zaten en büyük aşklar nefretle başlar ve en büyük dostluklar kavgayla başlar gibi sözlerin temelinde yatan şey bu. Psikoloji sevdiğim bir dersti lisede bu ve bunun gibi konular ilgimi çekiyordu oradan aklimda kaldı.

• Hmm belki dedigin gibidir

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya biseksüelsindir ki sanmıyorum karsındaki ya lezbiyendir ya da trans erkektir. Bir feminen kadının maskülen kadınlardan ya da trans erkeklerden hoslanması normal.

1|0
    0|0
    • Trabs erkeklerde bazen ilgim cekiyor haklisin galiba. Kadin lezbiyen olabilir belki de sadece maskulendir. Ama yinede aklima onunla sks nasil olur sorusu dusuyor bir hayal kuruyorum.

• Muhtemelen baskin bir partner istiyorum

• Evet öyle

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• çıkışması sert davranışı seni etkilemiş olabilir hemen hoşlanıyorum diye düşünme istersen aynısıını bir erkek yapsa belki daha da hoşuna gider.

1|0
    0|0
    • Belki de.. ben oyle şok edici seylerden etkileniyorum galiba

• En buyuk askim boga olmutu ve akreple de hemen elektrigim tutuyor. Bana biraz boyle biri lazim haklisin

• umarım mutluluğu bulursun

• sakıncalı bir durum

2|0
    0|0
  • demek ki seninle t6artışan kazanıyor tartışayım bari seninle :D

0|0
    0|0
  • Olabilir , 2 x yerine 1.5 x + 0.5 y genin var demek ki :)

0|0
    0|0
  • 😂😂 Demek sana karşı saldırganlaşınca başka bisy yapacak hissi oluştu

0|0
    0|0
    • Fantazilerime konu oluyor bunlar hep

• zor bir durum

0|0
    0|0
  • her kadının içinde azıcık lezbiyenlik duygusu vardır

0|0
    0|0
  • bence doğal bazı ülkelerde evleniyolar normal bence

0|0
    0|0
  • bu yoldan hemen don senide kaybetmeyelim

0|0
    0|0
    • Biraz alkol filan alsam asilirim muhtemelen ben ona. Uygun bir ortamda neler olmaz ama eger istemezse rezil de edebilir.

• ya guzelim yapma allah askina gel beraber icelim rezilde etmeyeyim hayatim en guzel gunlerinden birini yasa ama bunu o kizla yasama

• yalayın birbirinizi kanka

0|0
    0|0
  • erkeksı oldugu ıçındır sanırım

1|0
    0|0
  • Büyük aşklar büyük kavgalardan doğarmış derler. Bana kalırsa psikolojik vaka.

0|0
    0|0
    • Bana da oyle geliyor ama bir cekim olustu oyle veya boyle :**

Kızlar Ne Diyor 4

• olmaz oyle sey siyaset yapalim gel dinle bak ninni soyluyor kemal bagiriyordu binali eyyy sirin eyy sirin diyesitem etti recep

0|0
    0|0
  • lezsin kanka

0|0
    0|0
  • Güneşin çarpmış diyecegim ama yaz da gelmedi. Ks etkisidir

0|0
    0|0
  • Onu erkek gibi gördüğün için öyle psikoloğa git.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;