Neden aprupa ulkeleri Türkiye'me dusman oldu?

Neden aprupa ulkeleri Türkiye'me dusman oldu? Referandumda #Evet cikip guclenecegimizi bildikleri icin mi?

1|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Yahu avrupa zaten eskiden beri bizi sevmez. Siyasi ve ekonomik çıkarlar doğrultusunda güleryüz gösterirler. Bizim tepedeki şahıs arı kovanına çomak sokmakta üstüne yoktur, ilkesi yurtta savaş cihanda savaştır. O yüzden tüm komşularımız yetmiyormuş gibi bir de avrupayıda iyice düşman etti. Neymiş o referandumda evet çıkmasını avrupa istemiyor güçlenirmişiz... ya yürüyün gidin yahu.

3|2
    1|0
    • Bakmayi birak ve gor. Guclenecegimizin farkinda degilsiniz. Evet gelirse dolarin degerinin ne kadar duseceginden bir habersiniz galiba.

• Ters psikoloji... Zaten avrupa yıllardır seni istemiyor arasında. Merkel ile 2 hehe yapınca avrupa bizi destekliyor mu sandınız?
      Ayrıca hem biz kendi anayasamızda olmasına rağmen kanun çiğneyip gitmeye kalkıyoruz hem de adamlar hayır dediği halde biz yine dinlemeyip gitmeye kalkıyoruz. Yetmiyor çirkeflik yapıp mahalle karıları gibi laf ediyoruz. Diplomatiklik denen bir şey yok zaten onuda öldürdüler. 1950 den beri Türkiyenin dış politikaları ekonomik politikaları hakkında araştırma yap. Olaylar gelişirken 10 yıl öncesi ve 10 yıl sonrası olanlar/olabilecekler olarak ayrıştırıp düşün ve analiz et.

• Bizi sevmediklerini biliyorum en bastan zaten

• להבה כחולה Referandumdan hayırlısıyla bir çıkalım. Bak gör AB ye gireceğiz. Bir tane şehit olmuyacak olursa eğer. Halk tarafından hesabı sorulacak. Arap sevdasından vazgeçilip kendi ülkemizde azınlık olmaktan kurtulacağız. Daha neler değişecek neler. Yeter ki hayırlısıyla atlatalım referandumu.

2|0
    0|0
  • çünkü Avrupa ülkelerini kendine düşman eden bir bencil var Türkiyen de

3|2
    1|0
  • Tayyip amcanin oyunlari

Kimsenin bu ulkeyi kaale aldigi falan yok

3|1
    1|1
  • zaten düşmanlardi açığa çıkti sadece

1|1
    0|0
  • Dusman olmalari yeni bir sey degil ki. Sadece son yillarda bunu dile getirdigimiz icin sesleri cikmaya basladi. Eskiden eyvallah diyip geciyorduk ama simdi oyle degil. Ben bu durumdan memnunum aslinda. Onlar bize nefret kustukca ozumuze donmeye basliyoruz. Yaptiklari ambargolar yuzunden uretmeye yoneliyoruz. Sahsen sikayetci degilim bu durumdan bence cok guzel oldu

1|0
    0|0
  • cunku Müslüm ülkeyiz

1|0
    0|0
  • tabiki de evet.

1|0
    1|0
  • çokta tın onların düşmanlığı. hiç dost olomadık ki

1|0
    0|0
  • güçlenecek tek bir kişi var o da rte kendini kurtarma anayasası hazırladı

1|0
    1|0
  • akıllarınca osmanlının intikamını alıyorlar

1|0
    1|0
  • Ne zaman dosttularki

1|0
    0|0
  • avrupalılar haçlılardan beri bizden nefret ediyorlar. Sizin yeni mi haberiniz oldu. Bırakın herşeyi referanduma evete bağlamayı. asıl böyle yaparak avrupalıların istediklerine ulaşmalarına yardımcı oluyorsunuz

0|0
    0|0
  • En başından beri düşmanlar zaten. Müslüman kimliğimizden dolayı.

0|0
    0|0
  • çünkü onların kölesi olmuyoruz

0|0
    1|0
  • Bunca yıldır çok güçlüydük zaten dimi bırakın bu işleri

3|0
    1|0
  • Rte giderse asıl güçlenme olacak

1|1
    1|2
  • Aprupa diye bir şey olmadığı için sorun yok.

1|0
    1|0
    • Ay ne cok sey degisti

• Güneş ne az şey değişti

Kızlar Ne Diyor 6

• Bok olsun hepsi

1|0
    0|0
  • Referandum ile ne Alakası var ya biraz düşünün neden acaba.

0|0
    0|0
    • Farkindaysan referandum dile geldikten sonra kudurdular.

• 80 milyon kişiyi tek bir insana emanet etmek ne kadar doğru? Evet denilince hiçbir şey değişmeyecek aynı kalacak. Maalesef öyle, Kusura bakmayın düşüncelerimi söylemek benim hakkım.

• Tbmm istedigi zaman mudahale edebilecek cumhurbaskani karari etkisiz hale gelebilecek. Okumadin mi maddeleri

• Tek adam yonetimine guclenecegiz diyorsun ya gulmekten baska bir sey yapamiyorum

0|0
    0|0
  • Aprupa ülkeri evet deseydi eyy hayırcılar avrupa bile bize destek siz kim oluyosunuz diyeceginize adım kadar eminim. Bizim ülkemizde vatan hainleri baş tacı yapıldı bir zaman Avrupayı neden tuhaf buluyorsun anlamadim.

0|0
    1|0
    • Inan onlarin oyle demesi birak akli kalbe dokunmazdi kalbe

• Hayır diyenlerin buna cevap vermesini istiyorum

0|1
    0|0
  • Eger herkes dusman olyorsa bir donup kendi ulkene bakarsin bastakilere bakarsn biz cok ileride bir ulke olsak baskalarnin uretemedigi seyleri vs uretsek bizden almak icin iyi gecinirlerdi en azndan örnekler cogaltilabilir...

1|0
    0|0
    • Korktuklari icin bu tepkileri. Turkiye'min guclenecegini bildikleri icin. Yanlis dusunuyorsun.

• He bacim he anlama

• Benim laflarimi bana satmasaydn iyydi saglik olsn ne dyelim 😊😊

Yükleniyor... ;