7.500 tl maasiniz olsa universite okumayi mi tercih edersiniz yoksa calismaya mi devam edersiniz?

Ne is oldugunu vs bosverin sadece gunumuzdeki sartlara bakarak 7.500 tllik isinize aciktan uni okuyarak devam mi edersiniz yoksa hayalinizki fakulteyi bitirmek hayalinizdeki meslek icin isi birakip ileride is bulup bulamayacaginizi bile bilmeden tehlikeye atar misiniz?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki çalışmayı tercih ederim. Baksana ilkokul mezunu bile yeni anayasaya göre milletvekili olabilecek.

0|1
    0|0
    • Ama zor bir is gurbette olacaksin tum yaz eve donme sansin yok sadece kisin rahatsin ve bir yandada hayalindeki meslek var

• Hangisinde mutluysan ona yönelmelisin o zaman.

En İyi Kız Görüşü

• işe devam tabiki üniversiteler hiiç hayali kurulacak ortamlar değil

0|0
    0|0
    • Oyle mi dersin

• kuzum geçen yıl mezun oldum iibfden şimdiki aklım olsa kesinlikle açıktan okur şimdiden bir iş bulur çalışırdım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Kadın olsam hemen evlenirdim, erkek olduğum için ise çalışıp sonra evlenirim

0|0
    0|0
  • Düzenli bir işi ise devam ederdim

0|0
    0|0
  • tabiki 7,500 tl çook iyi bir bölüm okumadığın sürece o paraları çook zor görürsün

0|0
    0|0
  • kariyer istiyorsan oku ama paran oldumu da kariyer yapabilirsin o parayı iyi ve doğru yerlerde kullanıp yatırım yapmalısın 👍👍

0|0
    0|0
  • Ne yapican okuyup mezun olsan o meslekte buparayi alman ne kadar surer 😂😂

0|0
    0|0
    • 5 sene okul 2 3 senede is hayati anca bir 7 8 seneye bulurum 😀

• Yani boyle hesaplayinca cok guzel ama oşte çok yogun Nisan ekim arasi araliksiz calisicam gurbette olucam ama kisin evde yatis ve maasim yaticak. Gencligimide para icin heba etmiyim diyorum ama bilemedim 😀

• Daha ne istiyosun aslinda boyle bir firsat kacmaz her yerde o parayi vereni cok yogun calistirirlar zaten bunu unutma

• niye okuyum ki üni okuyup 7500 alamayan bir ton adam var ortada

0|0
    0|0
    • Uni okuyup 1300 tl bulamayan bilr var birak 7500 u. Cogu kisi issiz

• Mühendis 3000 tl alıyor o parayı alsam özelden okurum be

0|0
    0|0
    • 50 bin alan mühendis de var. herkes mühendis olabilir ama iyi mühendis aslaaa ;-)

• isterse bulur. senin ingilizcen olmazsa bilgin olmazsa asgari ücrete de çalışırsin. fırsatini kendin yaratirsin ;-)

• @BottomOfTheMan bende oda var uluslararası şirkette koreliler çalışıyorum teknikerim aldığımız maaş 2000 nasıl olacak ben olsam işimi garanti ye alırım sonrada okulu okurum aynı anda

• Üni okurum reis

0|0
    0|0
  • Okurdum

0|0
    0|0
  • işe devam

0|0
    0|0
  • devamlı bir iş ise çalışırdım tabi

0|0
    0|0
    • Ama tum yaz kopek gibi calisacaksin evden uzak ve ayda 1 2 gun iznin olacak.

• Hayit maasin yaz kis yatacak ama yazin cok yogunsun kisin 4 5 ay evdesin

• ben yaz adamıyım o yüzden muhtemelen kabul etmezdim ama imkanları çok cazip sen ciddi ciddi düşün derim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;