Acil sorum var yardımcı olursanız sevineceğim?

Kızlar. Bana bir yardım edin, hastaneye gidemem sevgilimle korunmasız ilişkiye giriyoruz hep dikkatli bir seferinde çok az kaydırdı. Şimdi ise test yaptım evde 2 kez ve çift çizgi biri silik. Herneyse hamile olduğumdan eminim ağrım çok ama düşük mü yapıyorum? Pazar çok zıpladım dünden beri hareket edemiyor kusuyorum bel ağrısı ishalim belirtileri bunlar diye okumstum ama kan yok henüz kızlar yardımcı olur musunuz kanamam ne zaman olur ne oluyor bilgili adaylar size çok ihtiyacım var yatmaktan başka elimden birşey gelmiyor

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Annenle konuş anlat. Ve hastaneye gidin yani bir şekilde söylemen lazım yoksa düşük yapmanın vebali büyük. Diğer dünyada karşına çıkar. Annene açıkla ve kürtaj ol. Annenin imzası ile. O şerefsiz haysiyetsiz de ne bok yiyorsa yesin. Allah kimsenin başına vermesin bu durumu inşallah hallolur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• canım hamilesin çok oynayıp zıpladıgın için sancıların oluyor bu demek değildirki düşük yapıyorsun eğer düşük yapıyor olsaydın ya da yapacak olsaydın agrıdan değil yazmak yerinde dahi duramazdın kanaman çok fazlasıyla olurdu

0|0
    0|0
    • Peki nasıl yapabilirim ya nolursunuz? Çok çaresizim

• Eski sevgiliside beni uyarmıştı üzüleceksin çok diye psikopatın teki tüm hayatımı kısıtladı

• İnşallah inşallah tekrardan çok sağol

• Eğer ki 18 yaş üstü isen hastaneye git bir kadın doğum doktoruna görün ve düşük yapmaya çalışırken kendi hayatından olabilirsin

0|0
    0|0
    • Değilim sıkıntım bu bana lütfen birşey söylieyin

• Birşey sorucam peki hemen

• Hareket etmem mi gerek çok

• Ulaş ozel den yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;