Arkadaşlar soru hakkım olmadı gi için erkek kardeşimin hakkı nı kullanıyor um ben bir bayanım bunaldım ne yapmalıyım?

3 sene önce hamamın oğluna çok aşıktım sozlendik ayrıldık aradan 1.5 sene geçti uzak bir yakınım ile nişan yaptık onunla da ayrıldık ama ayrıldığım nişanlım psikopat gibi yapıştı peşime savcılığa gittim şikayet ettim çocuğu ama yine bulaşıyor bana aileme amcalarıma bulaşıyor sebeb ise masrafları istiyor benden 8 bin tl değerinde bende gönder mi yorum bir başkasın ile konuşmaya başladım ona ulaşmış eski nişanlım demişki Allah mutlu mesut etsin benim paramı gönderib dedi yeni konuştuğum kişide benden ayrıldı hayatım değişti bu çocuktan nasıl uzak durucam 1 senedir parasını istiyor hangisine üzülücem ne yapacağımı dâhi bilmiyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Herşeyin hayırlısı olsun inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen de ne meraklıymışsın akrabaya vermeye. Aman yabancıya gitmesin 😂

0|0
    0|0
  • Bence sessizce evlenip her şeyden herkesten uzak bir yerlere git orda yaşayın

0|0
    0|0
    • onun ile de ayrıldım

• teşekkür ediyorum benim şimdi den kurtulmam gerekir aileme bulaşıyor üstelik akraba

• Ozaman şimdi bul derim birini. Emin ol bulursun evlenmek isteyen ama kız bulamayan çok erkek var.
      Ben yıllarca aradım ama cesaret edeni bulamadım en son İstanbul'da Zeynep diye bir kızla tanıştım hoşlandık birbirimizden daha önce nişanlandı ayrıldım dedi ama nişanlısı bunu bozmuş ve evlenemiyordu baska biriyle. Erkek kayıp ortalıkta yok ben Kabulum her şeyinle gel benim şehre kaçalım çocuklarımın annesi ol dedim ama cesareti yoktu olmadı yani

Yükleniyor... ;