Sosyal medyadan tanıdığınız bir kız size aşık olduğunu söylese?

Sosyal medyadan tanıdığınız bir kız size aşık olduğunu söylese ona ne tepki verirsiniz? Bu kızı beğenseniz bile yüz yüze görüşmeden muhabbet en fazla nereye kadar ilerler sizin için? Yani görmeden sınırlarınızı korur musunuz ya da fotoğraftaki kadar güzel mi değil mi gibi endişelerimiz olur mu? Veya başka ne düşünürsünüz ne endişeniz olur görüşene kadar?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tepki vermem, duruma göre değerlendiririm. Sohbetin ilerlemesi için yüz yüze görüşme her zaman gerekmez. Ama tabii belli bir sınır olur. Ama endişe olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini küçük düşürme bence

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Cevabını bekliyorum kendimi küçük düşürecek ne gibi bir durum olabilir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• hiçbir endişem olmaz karakteri yerinde sözünü tutan bir kız ise. onunla buluşmadan uzun süre konuşulabilir. Sonrasında anlaşırsak evlenirim bile neden olmasın. Burası sanal ama burda konuştuklarımız gerçek birer insan netice de.

0|0
    0|0
    • İşte ben de senin gibi düşünüyorum ama bunu garip karşılayan saçma diyen insanlar var anlamıyorum bu ön yargı neden

• şimdi burda senin diğer insanları değil kendini ön planda tutman lazım ki mutlu olasın.

• Sevgisine saygı duyarım eyer bende beğeniyorsam karşılık veririm beni sevdiği için vazgeçilmezim olur

0|0
    0|0
  • İnanmis gibi yaoar tadina bakar sonrada yoluma devam ederim 🙈

0|0
    0|1
  • inanırım ola bilir ama yüz yüze gelmeden çok ileri bir muhabbet olmaz seviyeli olur

0|0
    0|0
  • konuşuyorum

0|0
    0|0
  • ilişki teklif ederim 😉

0|0
    0|1
  • Buluşurum. Ne gerek var bu kadar tatavaya

0|1
    0|0
    • Uzaktaysanız?

• Uzak ilişki bana göre değil. Gözden uzak gönülden ırak derler. Atasözü dinlenmeli bence

Kızlar Ne Diyor 3

• Engellerim konuşmak isteyeceğimi zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • İnanmam acikcasi

0|0
    0|0
  • inanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;