Küçüklüğünüzle alakalı unutmadığınız bir anınız?

Bu sıralar çevremdekilerle bunu çok konuşuyoruz ve anlatıyoruz. Sizin unutamadığınız bir anınız 😊

0|0
149

En İyi Erkek Görüşü

• Mahallede oynuyoz kardeşimle at arabası çarptı ona ben ufağım tabi ne olduğunu anlayamadım dilim tutuldu korkudan sanki ama allahtan bir şey olmadı mahalle ayağa kalktı atlı adam kaçtı biz polis çağırdık ama yakalanamadı ne plaka var o zaman ne mobese o olaydan sonra bir aha oynamadık zaten o sokakta evimiz çıkmaz sokaktaydı arkadan dolanıp tarlaya çıkardık ağaçlara tırmanırdık incir erik toplardık

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koruda biraz cicek toplamıstım evden caldıgım bir cezveye hepsini attım koruya geri dondum ve cam purceklerini kibritle yakarak tutusturdum cezveyi atesin ustune getirdim ates biraz fazla buyudu anneannem cıkan dumanı gormus beni korudan aldı gelip sonra havuzdan su cekerek sondurduler ustune de anneannemden cok guzel dayak yedim haklıydı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Anasinifi arkadaşımı plan kurup kör etmeye çalışmıştım ve çocuk hastaneye kaldırıldı ahahhahaa:D of çok kötü bir çocuktum ya :D

0|0
    0|0
    • Nasıl bir plan pardon

• Bunu gaza getiriyordum ben paso. Furkan bence sen tv yi açamazsın gizlice falan diye bir kaç denemeden sonra. Bir gün yine aşırı sinirlendirmisti beni bende Furkan şunu şunu yapamazsın diyip yaptırdıktan Sonra 3. de Furkan gözüne şu şişeyi sıkamazsin demiştim kolonya şişesini göstermiştim dimdik bir şekilde tutup boca etti şişeyi Hoca geldi acile götürüldü falan çocuk:D

• arkadaşımla ikinci kattan kalemi aşağı atık , ingilizce hocası bizi dövdü. Çok güzeldi ingilizce hocası

0|0
    0|0
  • sünnet 4 yaş :D

0|0
    0|0
  • Sünnetim..

0|0
    0|0
  • Köydeki mezarlıktan taş atmışlardı

0|0
    0|0
  • sarhostum hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Varr

0|0
    0|0
  • Beni uyuşturmadan dikiş attılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 5 yaşlarında falandim. benim yaslarimda Doğukan diye bir çocuk vardi komşumuz hiç unutmam. Birgün bize geldiler ailecek. bu oğlan dedi ki ben öpüşmeyi biliyorum. annemlerde şakasına aa öyle mı nasıl yapıyorsun pekii falan dediler. ben yerde oyuncaklarla falan oynuyodum beni kaldırdı dudagimdan öptü. çocuğu bir ittim yere yapismisti dbsbsb sonra aglamistim 👀

0|0
    0|0
  • Yan komsunun torunlarıyla laf dalaşı yaparken çamura düştüm.
    Denizde yanmıştım 2 gün boyu ağladım. Çok acılıydı.
    Arkadaşla annecilik babacılık oynamıştık abisi benim esim kendisi cocugum olmustu. Bir sey olmadi ama annem böyle oyunlar oynadigimi gorunce eve cagirdi ve dayak yedim.

0|0
    0|0
  • Kafamı balkon korkuluğuna sıkıştırmıştım (evimiz 4. kattaydı) annem de telaşlı telaşlı beni olduğum yerden kurtardı sonra da dövdü hayatta unutmam 😄😄😄

0|0
    0|0
  • yakartop oynardık..

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmedi

0|0
    0|0
  • Bir ara kaybolmuştum o günü hiç unutmuyorum.

0|0
    0|0
  • ölü civcivimle evcilik oynamak en unutamadığım an o

0|0
    0|0
  • Hepsi aklımda

0|0
    0|0
  • Kardeşimin alnı yarılmıştı 😖

0|0
    0|0
  • kafami iki demirin arasına soktum:D