Arkadaşlar başım cinlerle belada nasıl kurtulucam ben?

Oda arkadaşım cinli ve sürekli eşyalarımız kayboluyor bir sürü olaylar oluyor nasıl kurtulucam😩😩 ya bana da bulaşırsa 😏😒😒

0|1
916

En İyi Erkek Görüşü

• Biskrem ver gönder işte :DDDDDDDDDD

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli böyle korkarsan ya da bu olayı düşünürsen sana da bela olabilirler ama böyle bı durumda da nasıl düşünülmez😔 sürekli cinden şeytandan korunmak için dualar var onlardan oku hocaya falan gidin yani Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Sürekli eşyalarım kaybolsa ben cinlerden şüphelenmek yerine arkadaşımdan şüphelenirdim.

0|1
    0|0
    • Kız cinli ama

• Benim inanacağım şeyler değil bu anlattıkların. Arkadaşının hırsızlıklarının açıklaması olamaz. Eşyalarını çalan bence çok bariz ortada duruyor.

• Bence de

• O arkadaşınla takılma. Sana bulaşabilirler. Arkadaşın yanında yokken sende garip birşeyler oluyor mu

0|0
    0|0
    • Bende ondan korkuyorum. Kız evde YÖKken pek bişey olmuyor bir kere lamba yanıp sönmüştü bikerede ses duydum

• Senle de oynuyorlar. Abdestli dolaş, ayet el Kutsi oku😀

• Ahahahaha yav siz delendinizmi yoksa kafayımı yediniz kendi kendinize tribe girip senaryo yazmayı ne zaman bırakacaksınız?

0|0
    0|0
    • Sen salak mısın benim ne durumda olduğumu bir Allah biliyor sen nerden bileceksin. Böyle bişeyi uydursam elime ne geçecek?

• boşuna vesvese yapma hiçbir şey olmaz

0|0
    0|0
    • Botum kesilmiş dün. Ve gece uyurken Ranzanın altında kalıyor tekme atar gibi ses geldi ve sallandım resmen baktım uyuyor 2 kere daha oldu aynısı

• herkesin manevi bir enerjisi vardır bu enerjiyle alakalı olarak bu iş değişir biraz bu kendiliğinden olmaz kişiye büyü yapılması kendisi çağırması zarar vermesi sebebiyle ya da ilgi alanlarına girme sebebiyle olur siz dikkat ederseniz hiçbir şey olmaz böyle vesveselere kapılıp kendinizi boşuna doldurmayın bu iş vesvese ile başlar

• Ama vesvese gitmiyor hiç

• Arkadaşından ayrıl

0|0
    0|0
    • Ya biz odayı değiştircez ki değiştirmiyoruz kız tek kalıyo kızı alıcam odadan diyor ama bu sefer bize musallat ederse diye korkuyoruz

• Bir şey olmaz alsın birşey olmaz

• Ya bize de musallat ederse kin besleyip şu an bile kız Allah belanızı versin falan diyerek konuşuyor

• Bence katil usak yani oda arkadasin yürütüyor.

0|0
    0|0
  • odada surekli rukye ayetleri dinle youtubeden ac sesinide cinler barinamaz orada

0|0
    0|0
    • Ona da cesaret edemiyorum dinleyemezlermiş ya ya kız böyle tepki falan gösterirse korku filmlerinde oluyor ya o tarz bişey

• Gerek kalmadı konuştum halletim hırsız kızmış polisi sokucam devreye dedim baya korktu

• Kuran Oku !

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey yat uyu sabahta kalk işine gücüne bak

0|0
    0|0
  • namaza başla bol bol dua et abdestli gez inşallah kurtulursun

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun kanka

0|0
    0|0
  • cinler esyami çalıyo ilginç

0|0
    2|0
  • Ben yarım saat önce sordum. Cin ile iletişime geçen var mı diye

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
    • Yalan mı söylüyorum salak mısın nesin ya

• bu konuda gerçekten ciddmisin? bide cin bulaşıcı bir hastalık mı :D

0|0
    0|0
    • Ciddiyim maalesef. Etrafındakilere kolay bir şekilde musallat olabiliyorlar

• yok öyle birşey korku filmleri izliyorsan bırak izlemeyi hepsi kurgudur inanma öyle şeylere senin arkadaş psikolojisi bozuktur cinli falan değildir

• Psikolojisi bozuk bir manyak çözdüm olayı o yapmış herşeyi

Kızlar Ne Diyor 8

• mesaj at yardımcı olurum.

0|0
    0|1
  • Canım gece yatmadan önce 3 ihlas 1 fatiha 3 er nas felak ve 7 ayetel kürsi oku sağ tarafına uyu hiçbir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Ne gibi olaylar

0|0
    0|0
    • Eşyaların paraların kaybolması tv nin kendiliğinden açılması kızın eşyaları askıdayken odaya girdiğimizde yerde olması ranzamın sallanması vs vs

• Namaz kılıyomusun

• Tamam okurum kılıyordum bir ara bıraktım sonra tekrar başlamayı düşünüyorum

• arknsini öldür

0|0
    0|0
  • ayy. çok korkunç 🙀

0|0
    0|0
    • Çok korkunç valla dün gece ranza sallandı aşağıdan biri tekme arar gibi vurdu sanki

• dualar okuyarak kendini koruyabilirsin

0|0
    0|0
  • odaya bal birak oda yok olursa evden taşın

0|0
    0|0
  • Dua et

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;