Kediniz var mı? bu kediler manyak mı sabah 6 da 7 de uyandırma servisi gibi insanları dürtüyorlar? ne yapmalı?

geldi patiliyor tırnaklarınıda kesmiyorum maşallah aslan pençesi. hep böyle mama verdim yemedi geldi gene

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Profil resmimdeki sarışın yakışıklı ile 13 yıl birlikte yaşadım. İyisini de kötüsünü de biliyorum.
    Genç yaşlarda kediler son derece aktif olurlar. Sabah erkenden uyanırlar. Hizmetçisi olarak siz de uyanmak zorundasınız. Maşa ve Koca Ayı gibi oluyorsunuz. Repliklerden örnekler vereceğim ;

- (Siz uyurken) gel benimle oyna, gel benimle oyna
    - Koca Ayı, uyuyor musun yoksa beni mi kandırıyorsun
    - Besle beni besle beni
    - Bööeyk, bunu yemem. Başka ne var?

Bir kedi ile yaşamak böyle bir şey işte. Biliyorum şu an sinirlisiniz ama ileride bu anıları sevgiyle hatırlayacaksınız.
    Tırnaklarını kesmek yerine tırmalama çubuğu almalısınız. Her petshop'ta satılıyor. Kediler tırnaklarını bilemeler. Bunu kendisi ağaçlara takarak yapar normalde.
    Mama konusunda sakın geri adım atmayın. Sadece ara sıra farklı mamalar verebilirsiniz. Sanki sokakta olsa her gün farklı yemek yiyecekti haspam :)
    Uyku konusunda yapabileceğiniz bir şey yok. İlk seneler böyle aktif oluyorlar. Bence şöyle düşünmelisiniz : kedi ile yaşamak baba olmanın bir provası gibidir. Kendi evladınız olunca gece 2-3 saatte bir uyanacaksınız. O yüzden kedinize tahammül etmeyi öğrenmelisiniz.
    Ben bu soruna farklı bir çözüm bulmuştum. Sokağa çıkma izni. Böylece hem sorumluluklarım azalmıştı hem de onu doğasından kopartmamıştım.

Uzun ve mutlu yıllar dilerim size.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• 15 16 senedir besliyorum.. engelli bir kedim var..

0|1
    0|0
  • Mart ayının sonları ya kanka son son sekiyorlar işte

0|0
    0|0
  • Benimkinin karnı toksa öglene kadar uyur 😊

0|0
    0|0
  • Kedim yok knks 😮

0|0
    0|0
  • O değil de evde nasıl hayvan besliyorsunuz hele birde siz uyuyorsunuz o yanınızda yani biraz ürkütücü gibi hani böyle küçük oğlaklar olur minicik onlar olsa evde beslerimde diğerleri biraz ürkütücü

0|0
    1|1
    • minik buzağı vardı eskiden büyüyünce kesime yolladılar o zaman gözleri doldu hayvanın resmen o yüzden o tür hayvanları beslemek istemiyorum. hem kedi mübarek hayvandır

• Aynen duydum bende kedi beslemekde sorun yokmusta ne bileyim senin keyfin gari

• sıkılmıştır hayvan...

0|0
    0|0
  • uyandırsın ne güzel işte :))

0|0
    0|0
  • Kedi pek sevmiyorum ama kafese koymanı öneririm 😊😊

0|0
    0|0
  • evde sevmem

0|0
    0|0