Acaba cok mu saf görünüyorum?

Ailemden uzakta baska bir sehirde yasiyorum. Calisiyorum kendime göre az ama samimi oldugum cevrem var. Zaman zaman yeni insanlarla tanisiyorum. Sunu diyebilirim cok az dürüst, samimi insanlar var.
Arkadaslik adina tanisiyoruz karsindaki insan senden nasil avantaj sagliyabilir diye düsünüyor
düsündügü olmadimi piskin piskin birdaha deniyor. hayir ben kaba davranmiyorum diye saf mi oluyorum cok mu saf görünüyorum anlamiyorum insanlar niye bukadar utanmaz neden bukadar sahtekar anlamis deglim
hic mi düzgün insan kalmadi?

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• varda karsina cikmamis. ne yazikki insanlarin %90 ini sadece menfaat icin var hayatta. ben cok safimdir. kabul ediyorum mesela.
    ama tek amacim insanlara yardimci olmak. ama iyi niyeti suistimal ediyolar. :(
    sirf bir soz var hz ALİ nin, peygamber efendimizle konusurken soyledigi,

-Ya Resulullah! Kötülük yapan kötülüğünden usanmıyorsa, ben iyilik yapmaktan niye usanayım ki!!! der.

bu yuzden asla vazgecmicem iyilik yapmaktan.
    sadece uzak durmak lazm oyle insanlardan. yani kotu niyetlilerden..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• benim gibi birine denk gelmişsin oda seni üzmüş burdan bunu anladım ben

0|0
    0|0
  • Sen doğu olanı yapıyosun bu zamanda kadın olmak çok zor bazen erkeliğimden utanıyorum o kadar adi pis ruhlu insanlar var ki karşı cinsi sadece bir obje olarak görüyorlar ve işin tuhafı bunlarnda anadı bacısı var ne kadar güvenirsen güven bu tavrını koru

0|0
    0|0
  • Belki de tepkinin dozunu bir tik yukseltsen fena olmaz. Senin adina uzgunum.

1|0
    0|0
  • bu dünyada iyi insanlar hiç bir zaman bitmeyecek. onlar her yerde. sadece biraz özgüven eksikliği var pek cesur değiller. ya da bunu aşikar bir şekilde yapmak istemiyorlar

0|0
    0|0
  • Kendini kuklandirmadigin sürece sorun yok saf temiz berrak olmak da guzeldir. Sadece pişmanlık duyacağın işler yapmaktan kacin

0|0
    0|0
  • Resmin Yok, Göremiyorum :(

0|0
    0|0
  • canını Kim siktiysa birdaha yazmamak üzere sil tamamen hayatından çıkar çok güzel oluyor ben hep siliyorum

0|0
    0|0
    • yani daha fazla hayatimda kalmasini istemem zaten ama sinirlenmemek elde degil

• Sen yüz verdikçe tepene cikarlar.

0|0
    0|0
  • . D iyi insanlar tatile gitti

1|0
    0|0
  • Malesef

0|0
    0|0
  • Sende biraz kurnaz ol istesen

0|0
    0|0
  • Kaldı hmde cok

0|0
    0|0
  • yanliz yadayan bayanlarin genel sorunu bu

0|0
    0|0
    • onu demek istiyorum yalniz yasadigini bildikleri zaman bunu nasil dolandiririm, kandiririm gibi düsüncelere giriyorlar sanirim

• her insan düsündügümüz gibi ya da kendimiz gibi degil iste ama buda adilik yapmayi gerektirmez

• ben ce dik dur taviz verme

• var ama düzgün dostu olan az kişi var ve bende bunlardan biriyim şanslıyım bence 😉

0|0
    0|0
  • Erkekler yatağa atma peşinde dimi 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;