TİYATROYLA ARANIZ NASIL VE EN SON HANGİ TİYATRO OYUNUNU İZLEDİNİZ?

:D hayatımda bir kere bile tiyatroya gitmedim ve nerden estiyse kafama gittim tiyatro secmelerine katıldım 400 kişi arasında seçildim :D adam muhteşem yetenegimin oldugunu söyledi bilmem neyine hayran kaldım dedi tabi bu dedigi şey tiyatro dilinde bişe bende hıı öylemi dedim :D o değil bende söyle bişe yok mesela kalabalık ortamda heycanlanmak gibi ama sorun şuki ben tiyatro oyununa hayatımda hic gitmeyen tiyatro secmelerinde seciliyorum tiyatroda başrol oynasam beni izlemeye gelirmisiniz vede en son izlediginiz tiyatro neydi?

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Hiç gitmedim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben de hayatımda hiç gitmemiştim ta ki 2 gün önceye kadar :) Pardon diye bir oyuna gittik eğlenceliydi ama 2. perde de sıkılıp çıktık :) tiyatro güzel gidilmesi gereken bişey :D
    Sende şanslıymışsın umarım başarılı olursun :)

0|0
    0|0
    • :D doğuştan geliyomus yetenek saklı bir cevher varmış ta ben görememisim bunca yıl

• Adamın kafasında şapka ağzında püro var mıydı? :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzun zaman oldu pek gitmedim

0|0
    0|0
  • bende gitmedim biri zorla götürse kavga ederim

0|0
    0|0
  • Tiyatrodan nefret ederim. bir yigin sacmalik. Zatwn gidenlerin neredeyse tamami, ne kadar entel olduklari dusuncesiyle kendilerini tatmin etmek icin gider. İci bos naifliklerini s. k. eyim.

0|0
    0|0
  • Tiyatroya gidemediğim için üzülüyorum. En son Alpay Erdem'i izlemeye gitmiştim bkm'ye.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;