Askerlik ve tavsiyeler?

Önlisans elektrik mezunuyum, bilgisayar bilgim var askeriyede geri kademede olma ihtimalim nedir? Ve askere gideceklere tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Git yap askerligini paşalar gibi gel siz bu ülkeye lazıms8nız

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Askeriye çok kötü komutanın evine gider karısıyla kavga eder gelir size patlar. En küçük şeyde çarşı izninden olabilirsin. Benim gibi sessiz sakin adam bile birilerinin gözüne batıyordu. Haftasonu Çarşı iznine cıkamamak o kadar kötü ki Allah kimsenin başına vermesin.

0|0
    0|0
    • Benim Astsubay veya Subay olarak TSK'ya dönme ihtimalim var ama eger donersem bana yapılanları alt rütbemdeki insanlara yapmiycam. İnsanları yıpratmaya hakkım yok.

• sen nerde askerlik yaptn tamda bizim komutani anlatyon

• Kardeş ben astsubay meslek yuksek okulunda okudum. Okulun yarısı öyle egoludur. Sana öyle bir komutanın denk gelmemesi imkansız zaten. Bunlar hayatında saygı görmemiş kendini bir bok sanan tipte insanlardır. Hep üstteki alttakini ezer. Darbeden sonra değişiklik oldu mu kendilerine çeki düzen verdiler mi bilmiyorum. Farkındaysan masum erleri rütbeliler ne hale getirdi. Buna bir çeki düzen verilmeli.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• birader sen sen ol meslekci olma küçük bir yere düşersin wc musluğunu bile sana değiştirirler bizim arkadaş vardı alçıcı çocuk karakolda priz değiştiriyordu sen anlarsın diyip kaynak bile yaptırdılar en güzeli vasifsiz eleman git nöbetini tut mıntıkanı yap kimseyle uğraşma

0|0
    0|0
    • doğuya çıkarsa erleri dağa sahaya operasyona gönderiyorlarmı?

• Yok şehitlikten korkulurmu herkese nasip olmuyor şehit olmak onun için sormadım benim babam gitti korkum ondan dolayı erlerin operasyona çatışmaya gitme ihtimali 0'mı yani hiç ama hiçmi gitmiyorlar

• karakol baskını olursa olur ayrıca meslekcilerinde şehit olma ihtimalini unutma karakolda meslekci normal ayrımı yapmıyorlar

• Herkesin yaptığı askerlik farklı. Herkesin anlattığı askerlik hikayesi de farklı. Benim 20günüm kaldı. Çok komik, rahat geçmiş bir askerlik anlatacağım (: tek tavsiyem, dört yıllık üniversite mezunu olarak, kısa dönem askere gel. Sevgiler

0|0
    0|0
  • bilgisayar mühendisi bir arkadaşım vardi askerde tuvaletciydi. oyle onu biliyorum bunu biliyorumla olmuyor. neye ihtiyaç varsa onu yaparsın. tavsiyem şudur ki ne çok saf ol ne de cok kurnaz

0|0
    0|0
  • ihtimal diye birşey yok ihtiyaca göre belirlenir biraz şans işi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;