Bir erkeğin niyeti nasıl anlaşılır?

Mesela benden gerçekten hoşlandığını mı ya da yatmak istediğini mi ya da kız bulamadığı için mi beni istediğini nasıl anlayabilirim?

0|1
319

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeğin bu konudaki davranışları herkes için farklılık gösterir bir kalıbı yoktur. Yani sana kalmış. Evlencem diye gösterip yatağa atanda var yatağa atcam diyip nikahına alanda, erkeğin birazda yeteneğine bağlı isteğini göastermek ya da gizlemek ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Deneme yanılmalarla hiç kimse tam olarak anlayamaz ve insan psikolojisi bir günde değişebilir niyeti ciddiyede dönebilir bir hareketle soğuyada bilir

0|0
    0|0
  • maskesinin altını gösterdiginde başka türlü zor

0|0
    0|0
  • çıplak foto atayım mı tarzı mesajlar at rengini belli eder

0|0
    0|0
  • Sanırım tanıdıkça

0|0
    0|0
  • :D bize gelsene azcık duduktan alıyım aşkım öp beni ise seni götürücek senle bulusurken sola saga bakarsa anlaki tek secenek sensin hadi ordan cek gitmiyorum derse hoşlanıyodur

0|0
    0|0
  • İlk gün tanışma günü buluşma günü yanlız bir ortamda sana dokunmak isterse yatmak içindir iyiki varsın hiç ayrılmayalım derse seni sevmistir😊 ama sen yine yeme bunu yalandan olabilir😄😃😂

0|0
    0|0
  • Konuştukça anlarsın

0|0
    0|0
  • Konuşmasından onuda bize sorma

0|0
    0|0
  • neden ne istediklerini söylemek yerine hep yalana dolana başvurur insanlar anlamıyorum

0|0
    0|0
  • çok nedenleri var birşeyleri sürekli kestiriyorsa sorularına kısa veya cvplar geçiştiriyorsa uzak dur kendimden biliyoru😀

0|0
    0|0
    • Şu an konuşmuyoruz. Ben yüz vermiyorum. Peşimde koşmaya çalışıyor ama o kadar mesafeliyim ki yanaşamıyor!

• hımmm iyi ozaman yoksa ateş barut misali olur😊

• Zamanla

0|0
    0|0
  • Davranışlarından konuşmalarından anlarsın

1|0
    0|0
  • herhalukarda beğenmese seni arzulamaz. böyle saçma şeyleri takıntı yapma, afiyet olsun.

0|0
    0|0
  • anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Zaman

0|0
    0|0
  • İnsan sarrafı olman lâzım

0|0
    0|0
  • gerçekten seven sevdiğiyle sevgili olmaz.

0|0
    1|0
    • misal ben sevdiğim kadınla sevgili olmam.

• Aşk bir vaatten öte bir eylemdir. eğer aşkta gerçeklik algısı olmazsa ve aşka haram katarsa insan. Aşka değil hüzne mazhar olur. Akıl ile kalbin çeliştiği aşk değildir bilhassa aşk akıl ile kalbin bir olmasıdır.

• birini herşeyden önce Allah rızası için sevmek Aşkın merkezinde bunu bulundurmak. elzemdir. suret ve menfaatperest insanlara denk gelme ihtimali var. fakat. Aşkın sınırlarının. dışına çıkılmadığı vakit. ve bazı suistimallerin önünün kapatıldığı vakit zaten Allah rızası için sevmeyen insanlar gider. Aşk kalben teslim olmaktır bedenen değil.

• Kız bulamiyor diye istemeyeceksen nasil kiz bulsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamanla ;)

0|0
    0|0
  • anlarsın bellı eder

0|0
    0|0
    • Nasıl mesela

• glcem bırazdan ben az işim var