4 yaşındaki kardeşimin kulağını deldireyim mi, delim yaparlar mı?

Kendi kulağıma 1 delik daha açtıracaktım 4 yaşındaki erkek kardesimin kulağını da deldirmeyi düşündüm durur mu acaba? ya da delerler mi sorun çıkmaz değil mi?

Laf edecekler gelmesin o mutiş ahlakınıza uygun mu diye sormuyorum 4 yaşındaki kardeşimin kulağını deldiriyim mi ? delim yaparlar mı ??

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Onu kolay hallediyorlarda erkek kardeşinin kulağını neden deldiriyorsun ki? Sonra o işe karşı çıkan olursa sana etmediğini bırakmaz.

0|0
    0|0
  • Ahlak değilde vücudu onun özel kullanım alanı böyle bir kararı senin verme hakkın yok bence çok. Erken sırf senin gözüne güzel görünecek diye böyle birşey yapman haksızlık ileride isterse kendisi deldirir zaten

3|0
    0|0
    • İstemezse takmaz kapanır 😏 ayrıca bizimkini sormadan deldiler hiçte sıkıntı olmadı

• Ve ben artık yatıp uyuyorum iyi geceler
      Kardeşini yerime öp uzak diyarlarda boylu poslu yakışıklı bir kahraman seni kurtardı ve bu öpücüğü sana gönderdi de
      😂 😂

• Daha yüz yapısı oturmamış kulakları gelişmekte hala belki hiç yakışmayacak tepki alacak ki toplum da küpe takan gay oluyor artık. sonra o çocuk ilerde küçüklük resimlerine bakınca ne hisseder düşündün mü belki utanır senden bile nefret eder abartmıyorum

1|0
    0|0
  • Delerler

0|0
    0|0
  • Yaparlar

0|0
    0|0
  • Zamanı gelmiş bile

0|0
    0|0
  • erkeğe gitmez o.

0|0
    0|0
  • Çok tatlıymış

0|0
    0|0
  • Yok daha neler

1|0
    0|0
  • Gereksiz

1|0
    0|0
  • Yaparlar ya

0|0
    0|0
  • Deldirme tabi ki

0|0
    0|0
  • Bence biraz daha yaşının büyümesini bekle 9 yaşını falan beklemeni öneririm

0|0
    0|0
    • Zaten siödi duracağını sanmıyoeum durmazsa 6 7 yasında aklı erince sorarız büyük ihtimalde isrer yani 😏

• Delerler delmesinede erkek kardeşinin kulağını neden deldirmek istiyorsun ki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• kıyamam ya yazık minnoşa büyüyünce kendisi isterse eğer o zaman deldirsin çok küçük daha

0|0
    0|0
    • istemezse kapanır gider canım 😏 daha da tatlı olacak 😄

• yazık be ağlar o bide üzülürsün gereksiz şu an biraz daha büyüsün duruma göre bakarsınız diye düşündüm şuanda gayet tatlı bir küpeyle tatlı olacak değil ya özünde zaten minnoş bir şey o tipine kurban :D

• Bebekken bile yapiyorlar.
    Kuyumcuya git 👍

0|0
    0|0
  • Yaparlar ama deldirme bence

0|0
    0|0
  • Laf etmeye geldim. Kendi büyüdüğü zaman karar versin elimden o hakkı alma. Senin için tatlı durur ama büyüdüğü zaman istemeye bilir.

0|0
    0|0
  • luzumsuz herkes grek yok dio sen israr ediosun kucucuk cocuk kiz olsa tamam ama erkege kupe takmak iyo bisey değil covuklari katsi cinse ozendirio erkek gjbi giydiricen erkek gibi davrancan ki hareketleri karakteri ona gore sekillensin

1|0
    0|0
  • Bebekken bile deliyorlar ama bunun kararını ona bırak derim, istiyorsa büyüyünce deldirir zaten.
    Mıknatıslı küpelere bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • kiz kardesiminkini 2 yasinda deldiridk

0|0
    0|0
  • deldirmek için yaş önemli değil

0|0
    0|0
  • Delerler ama yasi kucuk istersen onu kendi haline birak büyüyünce isterse kendide deldirebilir.

0|0
    0|0
  • Bende 6 yaşında deldirmistim yaş sorun olmaz sanırım 😊

1|0
    0|0
  • Spreyle uyusturuyorlar anlamaz bile

0|0
    0|0
  • olmas bir erkeye yakismas helede kucuk cocuya

0|0
    0|0
  • Deldir ben 2 yaşındayken deldirmisler