Birini üzdüğünüz.. zarar verdiğiniz... kırdığınız... Unutamadığınız bir an var mı?

Şimdiden teşekkürler..

0|0
519

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken kurbağaları ilk gördüğümde biraz topladım sonra beslemek istedim ama izin vermedi bizimkiler, 15 tane büyük kurbağayı katlettim binlerce yavrusunu öldürdüm aradan birkaç sene sonra lânetlendim şeyimde sigiller çıktı halen daha geçmedi bir adam demişti zaten kurbağa hastalık yapar diye ama umursamadım hpv mı hiv mı ne olmuşum netten yaptığım araştırmalara dayanaraktan söylüyorum eğer evlenirsem karımı kanser yapma riskim çok yüksek ona bir zarar vereceğime sonsuza dek yalnız kalır bakir ölürüm daha iyi

1|0
    0|0
    • ya cok üzüldüm. Dalga gecme ama benım arkadasımda da cıkmıstı elınde bırsuru doktora gttı olmadı sonra ıyı bı hocaya gıtti hoca bı dua okumus ve tamamen gecmıs

• ya saçmalama yahu :) Artık insanlar kızken erkeğe dönüşüyor Prostat kanseri olanların bile penisini kesmiyorlar artık. Bu deri rahatsızlıgı olabılır sana merhem verir krem verır tedavı olursun. Kafanda kurmayı bırak da işi bilene bı gorun artık 3 yıl olmus

• Boşver ya zaten ağrı sızı yok sadece görsel açıdan çok kötü kimseye göstermeyeceğim için sorun yok

En İyi Kız Görüşü

• kimseyi kırmadım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Eski sevgilim beni aldattı. ağzıma geleni fitursuzca söyledim. Üzüldü ağladı. yıllar sonra beni aldatmadığını öğrendim. Ailesinin istediği kişi ile evlendirildi. Hemde akrabasiydi. Peşinden gitmemem için yalan söylemiş. yaptıkları saçma ama acayip vicdan yaptım. Birgün sokakta onu gördüm (aynı şehirde yasamiyoruz) uyandığınızda için yanına gitmedim. Hayat bazen ilginç oluyor. Bu arada kendisi eğitimli (bir öğretmen.)

2|0
    0|0
  • evet bana bağlanan bir kızı aldstmistim hep aldatirim ama ilk ve tek o kıza üzüldüm

1|0
    0|0
  • Zarar verdiğim var

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • belki döverim ama kimseyi üzüp kırmam

1|0
    0|0
  • Var ya olmaz mı. Genelde insanların değerini kaybedince anladım. bir keresinde kıskançlıktan delirmiştim ama çaltırmadan başka bir sebepten hakaretler bağırma çağırma ama pişmanım

1|0
    0|0
  • yoo ben melek gibiyim zararım yoktur kimseye

1|0
    0|0
  • Kolay kolay kimseyi kırmam huyum değil.

1|0
    0|0
  • Zamanında vardi şimdi herkesin limani farklı gemilerle dolu neye yarar yâd etmek.

1|0
    0|0
  • Bebeyken dondurmami isteyen bir dilenciye vermediydim unutamiyom

1|0
    0|0
  • İstemedende olsa yapıyorumdur

1|0
    0|0
  • yoktur

1|0
    0|0
  • Hayır diyeyim de şurda dursun.

1|0
    0|0
  • Çok şükür kimseyi üzmedim üzmem.. kırmadım kırmam.. kendimi üzerine sadece

1|0
    0|0
  • Hergün kırıyorum * yine günlünü aliyorum çalaşan arkadaşlarla

1|0
    0|0
  • Senin kini soyle direk

1|0
    0|0
  • Biri zırıl zırıl ağlamıştı telefonda bikaç kere hiç unutamıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç kimseyi kırmadım ama, kendim kristal oldum. Defalarca ve defalarca kırıldım, hırpalandım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;