Hayatınızda Babanız Olmasa Nasıl Hissedersiniz?

Ölmedi Yaşıyor Ama Sizden Uzakda Kapalı Ve Ayda Bir Görebileceğiniz Bir Yerde Olsa Ne Hissedersiniz...
O Kadar Üzücü Olur Ki Bırak Aşık Oldugun Erkeğin Kokusunu Evinde Baba Kokusunu İçine Çekersin Babalarinizin Kıymetini Bilin...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın kıymetini bilelim. Bir kız çocuğunun arkasındaki tek dayanak babasıdır. Baba yoksa o kız yapayalnızdır, sahip çıkanı, koruyup kollayanı yoktur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 😢 efkâra düşürme beni

0|0
    0|0
  • 2 senedir yatagi bos, evde sesi yok, elbiseleri bile kalmadi artik hep dagitildi. Enson ona sarildigimda buz gibiydi hava karli ve soguktu, usumesin diye sabaha kadar sarildim yaninda yattim ama ertesi gun kendi elimle topraga teslim ettim. Kaybetmeden kiymeti bilinmiyor.

0|0
    0|0
  • eksik hissederdim

1|0
    0|0
  • kötü

1|0
    0|0
  • Büyük eksiklik hissederdim ben

0|0
    0|0
    • yerini kimsenin dolduramayacgi bir eksiklik 😕

• Çok kötü bir duygu olsa gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yokluğunu fazlasıyla hissederdim.

1|0
    0|0
  • seven cagla her seyin kiymeti kaybefilince anlasiliyor ne desen boss

1|0
    0|0
  • Sırtımı yasladığım Kocaman görünmez bir dağ varmış, gidince anladım...

1|0
    0|0
  • babam cok degerli başımızdan eksik olmasin

1|0
    0|0
  • eksikliği çok zor.

1|0
    0|0
  • birde aynı evin içinde olduğun ama senin yokmuş gibi davranmak zorunda olduğun bir baban olduğunu düşün bu dahada kötü bence evet babaların kıymeti bilinmeli ama gerçekten​ baba olan babalarin kıymeti bilinmeli lafta baba olanların değil

0|0
    0|0
    • Bu sadece bir nefrettir bnce hani kindir mesela baba babalığını evlat da evlatligini bildikten sonra ne olabilir ki

• baba hiç bir şeye rağmen babalığını bilmiyorsa emin ol evlat evlatlıgini bilsede bir işe yaramıyor.

Yükleniyor... ;