Arkadaşımın arkasından iş çeviriyormuş gibi hissediyorum. Yardım eder misiniz?

Arkadaşım yaklaşık 1 ay önce kendi arkadaşlarının olduğu ortama beni davet etti. Gittim ve eğlendik. Orada 2 kız 2 erkektik. Erkeklerden biri ile swarmda ekleştik o gün. Aradan biraz zaman geçti ve farklı bir yerde buluşmak için program yaptık arkadaşım, ekleştiğim çocuk ve ben. Bu çoçuğun erteleyemeyeceği bir iş çıktı buluşma saatimizi biraz ertelemek zorunda kaldı bu arada ben arkadaşımın yanındaydım. Arkadaşımda telefonda sinirlenip sesini yükseltince , niye cırlıyorsun demiş bu çocuk. Bu söz arkadaşımı daha çok çıldırttı. O günden beri inat etti konuşmuyorlar. Bu çocukla ben konuşuyorum ve arkadaşımın haberi yok. Bir kere buluştuk ona söylemedim. Buluşmak istiyor tekrar. Şimdi ne yapacağımı şaşırdım sanki gizli iş yapıyormuş gibi hissediyorum. Biz normal arkadaş olarak konuşuyoruz bu arada.

Güncellemeler:
güncel

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekten normal arkadaş mı olur saçmalama

1|0
    0|0
    • arkadaşımında normal arkadaşıydı. Neden olmasın?

• Olmuyor dostum olmuyor. Kardeşim diyor erkek sonra onun bunun yanında orası böyle şurası şöyle diye laf yapıyor. Şahit oldum ben herşeye. Sende dikkat et erkekten dost olmaz. Tüm erkekler de aynı dostum bu konuda kimseye güvenme kimseyle de buluşma. Ha senin hür iraden benden tavsiye sadece

En İyi Kız Görüşü

• Çok görüşme yine de

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Söyle ne var

0|0
    0|0
  • Sorunu senle değil arkadaşınla ne alakası var ya arkadaşlık diye bireyliğinizi unutmayın

0|0
    0|0
    • O gün bende planın içindeydim. Ekilmiş gibi olduk. Şimdi onunla konuşmaya devam ettiğimi söylemem gerekiyor mu sence? Sonuçta onun sayesinde tanıştık. Yarın bir gün öğrenip başıma kakmaz mı

• Bak şimdi şunu unutma ne kadar sosyal bir varlıkta olsa insan bir bireydir. Sen istediğini yapmışsın ve bu doğal bir durum ve bence bunu ona anlatırsan eğer gerçekten arkadaşınsa bireyselliğine saygı duyar zaten duymazsa da boşver demekki sadece siz varmış seni asla saymamış

• yani anlatayım mı?

Yükleniyor... ;