Trafik cezası ve ehliyet?

sürücü belgesiz yediğiniz cezayı ehliyeti bastırırken mi ödüyor musunuz yoksa sadece muayenede mi ödüyorsunuz?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• sürücü belgesız ceza yedıgınde cezayı ruhsat sahıbı yer bı kere surucu belgesız ceza yemen ıcın cevırmeye gırmen gerekır cevırmeye gırmedıysen ruhsat sahıbının ev adresıne gelır ama surucu belgesı olmadan trafıkte yakalanırsan hem ruhsat sahıbıne hemde arac kullanana ceza gelır onunda kanunen 15 gun ındırımlı olmak sartıyla 1 ay ıcınde odemen gerekır. muayene ya da ehlıyet almakla alakasız

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır günü var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• ehliyeti alırken falan karşına çıkmaz yani geçen sene ceza yedim bu sene ehliyet aldım ödememiştim cezayı hala da ödemedim bir çıkarsa aracı muayneye sokarken çıkar karşına çünkü ceza hem senin adına hem aracın plakasına yazılıyor

0|0
    0|0
    • Yaa çok rahatlattı beni çok teşekkür ederim canım sen ama bir isterlerse bastırırken parayı bulurum seni 😂😂

• teşekkür ederim canım ya

• rica ederim

• belge yoksa eğer şahsına kesilir ceza vergi dairesine ödersin

0|0
    0|0
  • başıma geldiği için iyi biliyorum vergi dairesine gidip ödüyorsunuz kimlik numaranıza kesiliyor ceza ehliyet olmadığı için

0|0
    0|0
  • hayir 15gun ya da 1ay olmasi lazim

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;