ASKERLİK İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN ACİL CEVAPLAYABİLİR Mİ?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bu yıl barajı geçemedim ygsde. Geçseydim eğer 2 yıllık üni okuyup askerliğe başvuracaktım düşüncem böyleydi. Ama barajı geçemedim. Geçen yıl tecilimi bozdurmuştum. Öyle kaldı. Sizce gitmesem 1 yıl daha ygsye hazırlansam beni askerlikten çağırma olasılıkları nedir bilgisi olan yazabilir mi?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Tecil olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıl kacak olursan ygs kazansan bile kabul edilmiyor bence bu yaz git yap kardesim gelince okursun aradan çıksın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• kaç yaşında ygsye giriyorsun nasıl tecil ettirdin sen her sene tekrarlanıyor YGS bu sene olmadı bidshakine gir askerlik gelmeden kazanamazsan da yuh

0|0
    0|0
    • 22 yaşındayım tecili geçen yıl bozdurmuştum bir yıl daha hazırlanmam gerek ama askerlik sıkıntı gibi şuanda

• cagirirlar

0|0
    0|0
  • Yaş kaç kardeşim

0|0
    0|0
    • 22 yaşındayım

• İşte ben açıktanda okuyamıyorum ya siktiğimin sınavı bu sene çok zordu geçen yıl geçmiştim barajı ama aptallığım tercih yapmadım bu yılda yapamadım

• Valla kardeşim askerlik bürosuna git yani şansını dene bir danış ama seni yoklama kaçağı diyipte bir anda da alabilirler ona göre git 😄

Yükleniyor... ;