Abim ağzıma s@çtı ne yapacam ben?

Adamı deli ediyor neymiş efenim kafe de ne işim varmış. kız arkadaslarımla oturmustum nargile falan içmem yolda gördü girdi kafenin içine kalk dedi kalktım hemen dısarı cıktık arabasına aldı döve döve arabanın içine koydu eve gidene kadar ağzıma s@çtı şimdi de dışarı çıktı eve gelince devam edecem dedi bir daha kafelerde göreyim bak napıyorrum bu daha ne ki dedi. neydecem ben ya babam yok diye üstüme cok düsüyr üstümede dar bişey görsün gebertiyor beni makyaj gizli yapıyorum yakalanınca tekme yumruk dalıyor korkudan bişey edemiyorum okul olmasa eve kitleyecek beni

0|0
910

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bazı konularda dar görüşlü bir insanım ama abin gericinin önde gideni. kız kardeşini dövmek nedir ya.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şey bana da çok oldu mesela. Aile restorantında yani bildiğin oturmuşum güzel güzel kahvaltı ediyorum orda ne işim varmış 1 ay dışarı çıkamadım. Ama zamanla geçiyor o da. Düşünüyorum da yani kafede oturmak onlara göre ayıp yeni nesli bilmiyolar ki daha neler neler yapanlar var. Takma bence sadece güven versen yeterli. Sonrasında düşmezler üstüne bu kadar. Biraz duygusal duygusal açıklaman yeterli diye düşünüyorum. Şahsen ben öyle yaptım.

0|0
    0|0
    • duygusal konussamda aglasamda aynı yıllardır böyle cocukken kapri giymistim sokagın ortasında dövmüstü daha 14 yasında falandı 😂

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Adı üstünde abin ama üzerine bu kadar düşmesi iyi dayakta olmasaydı daha iyi olcaktı Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Psikopat bildigin.

0|0
    0|0
    • babam yok diye tüm korumayı o almıs eşinede öyle eşi bir yere adım atamıyor

• Dislerini fircala 😂

0|0
    0|0
  • Abin şeriatçı mı?

0|0
    0|0
    • ne alaka

• yok kardesiö ne yanlısı siz şeriatı istiyor musunuz bende bu aralar bu konuyu arasıryorumda

• Nasıl bir şeriattan bahsediyorsun

• Helal abiye.

0|0
    0|0
  • Seni Korumaya Çalışıyor Aklınca. Sevgilin Var Mı?

0|0
    0|0
  • Haklii

0|0
    2|0
  • cok üstüne gitmis.

0|0
    0|0
  • Haha adam yaaa :P seviyor iste seni koca bulanekadar idare et daa :)

0|0
    1|1
    • kocayı da o bulacak kesin kendisi gibi birini 😐

• oww desem kudurdun mu sen der girişir baana 😂

• Hahaa :) Neden girişsin yaa. koca bul bana dee, ya bulursun ya da topal sabriyle kaçarım :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Trolldür inşallah.

0|0
    0|0
  • benim abim al işte

0|0
    0|0
    • ya cok seviprum onu ama böyle yapınca cok korkuyorum bigün gercekten öldürecek beni 😂

• çok korkutmuş kız seni abin :D

• mesajları link atamadım diyor işim var gittim ama sevinme gelince dıçaçam agzına kesin boynumu falan kıracak 😂

• Hiç sevmem o tipleri, kardeşine aslan kesilir, manitasının yanında süt dökmüş kedi.

1|0
    0|0
    • yok bu abi eşinede aynı yemgem dısarı adım atamıyor hele bir atsın

• Kendimi abimi gördüm..
    Ama dövmek ne demek abartmasın abinde

1|0
    0|0
  • Yok artık. Hangi çağda yaşıyoruz?

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar kaldı mı ya bu kadar da değil ama çüş

0|0