Lisedeki en kötü anın ne?

İlla kötü olmasına gerek Yok herhangi bir anı olabilir 🙄

0|1
722

En İyi Erkek Görüşü

• saygı duruşuna çok önem veririm.
    bir saygi durusu baslangicinda sirenin ilk 3 saniyesinde arkada serefsizin birisi seks kasetlerinden çıkmis gibi bir inleme sesi yapti ve hayatimda utanç ile hatirlayacagim bir gulme krizine soktu beni.

ayrica koca lise doneminde bir kere okuldan kactim millet haftada bir kacarken ben koca 4 yilda bir kere kactim o da 12. sinifta, disipline verdiler lan.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fizik sınavından 01 almıştım. O gün çok utandım

1|1
    0|0
    • Bende matematikten 01 aldım aynı sayılırız da ben gülmüştüm 😂

• O an gülüyosun ama utançverici oluyor 😄

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Lise sonda ygs denemeleri vardi zamanin. isik dersanesinden olanlar girebiliyordu. bizim ilde sali gunu oluyordu. Arkadasimin biri gaza getirdi beni yok yapamazsin bu zor 100 net yaparim dedim ki esit agirlikciyim. iddaaya girdik. HASAN ustadan kebabna lisede bundan buyuk odul olmaz zaten. Fakirlik diz boyu bilirsin. Her neyse pazartesi benim bir kiz arkadasim vardi onlar pazartesi giriyodu sinava zamanin ondan cevap anahtarini aldim. Sali gunu onu guzelce kagida yazdim gittik arkadasla paralelcilerin dersaneye. Bana dediki su hoca benim belletmen hocam diyceksin. Ismim okunmadi yeni kaydoldum falan de ayak yap diye. bir tane biyikli girdi sinifa. Isim okuyup duruyor. adim okunmadi haliyle senin rehber hocan kim dedi cografyaci ismail Turan dedim. Benim o demez mi adam. gotum gotum atmaya basladim ben. Bozuntuya vermedim evet hocam sizmissiniz bende yazildim dedim. yeni kaydoldum buna dedim. Sonra anladi ama bozmadi beni galiba. Dagitti kitapciklari. ben cevap anahtarini cikarttim 22 tane de fen isaretledim 😂😂😂 cakmasinlar diye turkce de 1 yanlis isaretledim. matematikte 35 soru isaretledim 33 dogru sosyalde de 39 isretledim 2 yanlis olacak sekilde. Anlayacagin bunlarin devlete sizdigi gibi bende bnlara sizdim 😂😂arkadas getirdi sonucumu ne yaptin la serefsiz diyor 😂😂zeka bu dedim ✋✋

1|1
    0|0
  • bir defter yaprağına bir arkadaş bir portre çizdi defter elden ele dolaşarak diğer arkadaş gözlük ekledi diğeri sakal ekledi pij Salih de göğüs çizdi bana geldi defter yüzüne dikiş izi çizerken matematik hocamız özlem hoca gördü çizdiğimiz kağıdı bende ver dedi o kağıdı vermedim ver dedi vermedim en sonunda çekti elimin altından köşesi bende kaldı arkadaşlari ispiyonlamamak için hiç bişey diyemedim ağlayarak bağırdı bağırdı gitti müdürün yanına müdür annemi çağırdı falan uzaklaştırma cezası almıştım... . d

1|0
    0|0
  • Çevre ve Sağlık dersi vardı mal öküz bir arkadaşım benim numaramı aradı derste çaldımı telefon öğretmen kimin demesinmi gördü tabi ben çaldırmadım diyene kadar gitti telefon el koydu haciz memuru gibi ikinci dersin başında özür dilerim dedim öğretmenim sonra o da anladı benim çaldırmadığımı niye kapatmıyon dedi unuttum vallaha dedim geri aldım az daha güme gidiyodum müdür yardımcısı ters biriydi :DDDDDDDDDD

1|0
    0|0
  • ilk okulda altıma sçmmstm hoca kokudan bizi beden dersine çıkarmıstı daha kötüsüde sevdiğim kız yanıma gelip yine yap belki yine çıkarız demişti :/

1|0
    0|0
  • Aklıma gelmediğine göre o kadar kötü bir şey yok

1|0
    0|0
  • Dilanlatım. hocası ben bana takıkdı benle kafayı bozmuşdu

1|0
    0|0
  • Anlatmam

1|0
    0|0
  • Meslek lisesine gelmem kötü bir anı.

1|0
    0|0
  • Yok Öyle bir Anım

1|0
    0|0
  • Yere düşmem

1|0
    0|0
  • anılar şimdi gözümde canlandılar

1|0
    0|0
  • bir iftira yüzünden haksız yere müdürden dayak yemem

1|0
    0|0
  • haksız yediğim sopa 12 kişi daldı.

1|0
    0|0
  • bir davşan vardi onu sattim daha iyisini aldım

0|0
    0|0
  • Her anım

1|0
    0|0
  • Kız masaya eğilmiş masada oturan
    arkadaşı ile konuşuyordu
    Ve
    Bende arkasından geçiyordum...
    Bir anda geri geldi ve dayamış oldumm 😊😊 😉

0|0
    2|0
  • Kızla sınıfta basılmak

1|0
    0|0
  • Ben lisedeyken... :)

0|0
    0|0
  • Kızın birini çıplak gördük

0|0
    0|0
  • Selamün Aleyküm rahatsız etmiyorum umarım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Beden hocamız troll bir hocaydı tosun kelimesini herkese kullanırdı ama ağırbaşlıydı. Ben pek sevmezdim nedense. Bir kere banada tosun demişti. İçimden söylemek isterken bir anda dışıma çıktı ''bu tosun sana kosun''dedim. Çok utanmıştım ya :D
    Servis şoförümle kız kaçırmıştık bide

1|0
    0|0
  • Fizik dersinden istikrarla aynı kırık notu almam :D

1|0
    0|0
  • Yanından her geçişimde bana hitaben şarkı söyleyen bir çocuk vardı. O zamanlar utanıyordum ama şimdi düşününce hoş ve komik aslında 😂

1|0
    0|0
  • En kotu anım herkesin icinde merdivenlerden düşmüştüm ayyyy rezillikkk

1|0
    0|0
  • hocaya çok saçma bir soru sormuştum ve herkes bana bakmıştı yerin dibine girdim

1|0
    0|0
  • Kopyada yakalanıo disiplinlik olacak olmam. Fakat bir şey olmadı

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;