Kizlari anlayabilen var mi?

Serseri erkegi severler peslerinden kosarlar.. efendi erkegi hor gorur agzi sut kokuyo diye dusunurler ama evlilige gelince efendi olsun beni sevsin orda burda gezmesin sigara alkol kullanmasin dersiniz sizi anlamak gercekten zor.. sunuda belirtmek isterimki tum kizlar icin konusmadim ama cogunlugunuz böyle..

0|1

En İyi Kız Görüşü

• biz de kendimizi çozemiyoruz

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• ya boşver kardeş allah aşkına bu saçma kızlara takılmayın a@mk onların s*ktiret oınlardan hayvan bile olmaz

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişinin toy döneminde macera, olgunluk döneminde güven araması normal bir şey. Bahsettiğin türde davranan kadınlar duruş bakımından güçlü gözükene (güçlü olmasa da) kapılıyorlar, onla aile kurmaya kalkıyorlar, sonra karşılarındakinin ne kadar toy olduğunu görüyorlar. Sorun, kendilerindeki toyluktan bihaber olmaları. Bazısı erkeği ehlileştirebileceğini sanıyor, bazısı tamamen boş vermiş bir tutumla uçkurunu düşünüyor. Erkeklerin hatası da genelinin uçkur düşkünü olması veya uçkur düşkünü olmayanların rekabet ortamında cesaretini hemen yitirmesi. Eğer abartmadan himayeci yaklaşabilirsen ve dik durursan serserilik etmeden de onların gözünde saygın bir yere gelebilirsin.

Bu biraz arz talep konusunda ne kadar büyük oranlarda dik durabildiğimizle alakalı. Erkeklerin çoğu burada da görebildiğin üzere iki bacağa salya akıtıyor. Kadın şimdi bu kadar çok sığ insanın olduğu bir dünyada niye ekstra çaba harcasın? Harcayanı yok mu, sürüyle var. Onlar da bu kez erkeğin uçkur düşünmeyeni gibi cesaretini yitiriyor, çünkü bu dünyada ergenlik 7'sinde başlayıp mezarda bitiyor. Mantıktan uzağız.

0|1
    0|0
  • Anlıyorum, zor değil. Anlamak isterseniz, olur. :D
    Mantığı basittir, birkaç tür kız vardır, erkeklerde de böyledir bu. :D
    Her insan türü mevcut.

0|0
    0|0
  • Evliyim kac yil oldu cozemedim

0|1
    0|0
  • cık jkskjskjs. yalnız şunu bilir şunu söylerim egoları çok yüksek kızlarımızın. herkese burun kıvırmaları yok mu. yazık. topraktan geldik toprağa gidicez abi. ne bu seçicilik. 1 kişi olsun tam olsun diyende görmedim. 3 ay 4 ay sonra hadi bahane bulup ayrılayım mantık bu

0|1
    0|0
  • 👍👍👍

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;