Türkiye de ki birçok erkek neden bu kadar sapık, (detayı okumadan yazma cehaletini gösterme lütfen) ?

bir soru soruyorsun 0 beden fizik ile alakalı, sadece basit bir eğitim sorusu ya resmim bile yok! bana özelden mesaj atıyorlar gerçekten büyük sapkınsınız siz

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bastırılmış duygularının dışa vurulmuş hali bunlar hep

0|0
    0|0
    • ''Bastırılmış duygularının dışa vurulmuş hali'' bu cümle benim en çok kullandığım ''aşk'' adı altında ki tanımımdır, nereden bu kanıya vardın yani bu cümle?

• Site üzerinden gidelim ne konu olursa olsun bir şekilde cinselliğe geliyor konu ha cvp alamdıklarındada kuduruyor iyice saldırıyorlar çünkü Türk toplumunda erkek yapar namusludur namusuna düşkündür karda yürür izlerini belli etmezler ama bir kadın söz konusuysa ona karşı herşeyi yapma cesaretini görürler kendilerinde... Aşka gelince bana göre aşk bastırılmış duygudan ileri gelmiyor tabi bu kişiye göre değişiklik gösterir☺

• çok sevindim, ''Bastırılmış duygularının dışa vurulmuş hali '' bu cümleyi benimle söyleyen birisi olması çok güzel teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• ben mesaj atmıyorum napacam a*mk sanaldaki kızı napim ben 😂

0|2
    0|0
  • Birçok değil.
    İşsiz güçsüz tipsiz küçük bir azınlık onlar. Ve burda çok sıkı çalışıyorlar. Bu nedenle sayıları çok gibi geliyor.
    Misal kişi başı 24 ortalaması 30 kıza sarkıyorsa ve bunlar 50 kişiyse
    50*30:1500 mağdur kız

0|0
    0|0
  • Bu yuzden selam versek bile sapigim diye okuyor bazi kadinlarimiz.

0|0
    0|0
    • vermeyin abi vermeyin hayırdır sen hiç u sitede erkeklere selam diyor musun? sapıksınız işte bu kadar basit

• Simdi dusundum de , sana yapilanlar mustehak. 😀 Sitede mesaj ozelligi oldugu icin isteyen kisi , istedigi kisiye mesaj atabilir. Bunun onune gecme imkanin mevcut. Istersen kullanabilirsin. Ama , '' herkes bana mesaj atiyor '' etiketini kendine yapistirmaktan zevk aliyorsan , o senin mesrebindir. 😊

• bir de laf sokma çabalarınız gerçekten sizinle sidik mi yarıştıracağımı sanıyorsunuz. yazma mümkünse

• Haklisin bacanak

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 bak simdi erkekler genelleme yapma bizede mesaj atan cok sapik kiz var emin ol ki kizlar daha kotu

0|0
    0|0
  • engelle butonu koymuşlar oraya :D

0|0
    0|0
  • gizli süt dilimleri daha çok bu ülkede

0|0
    0|0
  • Resmi olmayana çok güzelsin canım yazmasalar keşke

0|0
    0|0
  • hep aşırı özgürlükten ve bedel ödeme kaygısı olmadığından