Sevdiğiniz için herşeyi göze alırmisiniz?

Ben birini seviyorum oda beni karşılıklı yani. Biz 1 senedir konuşuruz 2 aydır sevgiliyiz ama arkadaş muhabbet arada tatlı sözler. Bugün telefonda çok fazla konuştuk ve annem aradı kimle konuşuyorsun dedi bende onunla dedim. Bana kızdı konuşmicaksin dedi ben üzüldüm mutluyum çünkü eski hayatımı istemiyorum. Eskiden konuşmazdim içine kapaniktim hemde çok ama o bana iyi geliyor. Onun için annemi karşıma alıyorum. Bunu sevdiğim için yapıyorum.
Siz sevdiğiniz herşeyi yaparmisınız?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annen sonuna kadar haklı. Onlar sık eleyip ince dokurlar.. Yarın bir gün iş işten geçince keşke dememek pişman olmamak içiin onun sözünü dinle. Bak şimdi or uspudan farkımız kalmadı. Anne sözü donleseydik bu oomazdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• seversem alırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• durumu uzunca anlatır mısın?

0|0
    0|0
    • biz 1 senedir konuşuruz ve herseyimizi biliyoruz. beb aşik oldum oda öyle ben yalnızım kimsem yok hiç arkadaşım yok benim herşeyim o. o bir instagran sayfasiydi ben gecenin köründe ne yapiyorsun diye mesaj yazdim. ve konuşmamız böyle başladı. kendi dünyamdayim ve o saçma hayal perest dünyamda ona yer verdim. uzakta...
      görmeden sevdim hemde çok sevdim. işte bu dedim kendi hikayemi yazacak birini buldum. Bugün hiç konuşmicaz düşünücez. annem annanem biliyor babam duymicak. ve telefonla birdaha konusmicaz hiç. buraya gelicekti bilmiyoruk artik gelirmi. korktuğunu söyledi. ben korkmuyorum ama o korkuyor. bilmiyorum gece konuşucaz bakalim neler olucak.:(

• cevap alamadım soruma ben

• incefikir ya gelmicek herhal diyorum.

Yükleniyor... ;