Beni istemiyormu yoksa detaya bakarmisniz?

Bir tane eltim var oda yeni evli ben daha nisanliyim kayinvalidem onu ayse gelinim die diye kayit etmis beni ise sadece isim olarak cok kizdim neden boyle yaparki bir insan nisanli dahi olunsa bnide oyle kayit etmesi lazimdi ablamn kayinvadisi oyle yazmis zamaninda nisanli olsalar bile

1|0
145

En İyi Erkek Görüşü

• ne cok detaycisiniz arkadas 😃😃

0|0
    0|0
    • Oglum cok sinirliyim bu detay onmli detay

En İyi Kız Görüşü

• Hic degilse numarani almis, benim nisanlimin annesinde numaram bile yok, onunkide bende yok, ama benim annemde nisanlimin numarasi var ismiyle kayitli

1|0
    0|0
    • Mal bunlar ya bir evlenem bnde onu adiyla kaydetcem

• bosver takma kafana illerde degistirir, degistirmezse kendi bilir, beraber kalmicaksiniz sonucta, iyi davranmazsa az gider siniz yanlarina, kendi kaybeder, ya iyi davranir bir kizi daha olur, ya kötü davranir oglunu kaybeder, kendi bilicegi is

• Saol harikasin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 13

• o eltin yağlama cilalama yapıyordur

0|0
    0|0
    • Ooo hmede nasil

• İşte o yüzde o öyle caf caflı kelimelerle yazılırken sen sadece isimle kaydediliyorsun

• Hareketlerinde anlamıyor musun

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun ya :( Off seni en iyi ben anlarım. Aslında hiç takılacak bir olay değil gibi düşünüyor insanlar ama bazı şeyler de ayrıntıda gizli oluyor.

0|0
    0|0
    • Yaa uaaaa bunlarda gecer beee

• Ablanin kayinvalidesi onu yapmis diye seninki yapmak zorunda mi. Ne salakca islerle uğrasiyorsunuz siz ya.

0|0
    0|0
  • Takma bunlara ya

0|0
    0|0
  • alışkanlıktandır

0|0
    0|0
  • bence dert etme böyle şeyleri sana olan sevgisini telefona kaydettiği isimle mi belli olacak? herkesi aynı şekilde kaydedecek değil ya hem zaten gelinim denmesi hoş değil ki. bu tür şeyleri sorun yaparsan daha şimdiden ileride yıpranırsın sana davranışlarına bak sen. güzel davransın da isminle kaydetsin canım ne olacak

0|0
    0|0
  • çok fazla takılma böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Kaynananin telefonundan degistir sende ismini bu kadar takinti nie

0|0
    0|0
    • Elime aldim ama ole bir yetkim yok bnmki modeen

• Belki telefonda başka Ayşe vardır karışmasın diye öyle kaydetmiş olabilir

0|0
    0|0
    • Benim annmde ayse onami yaptiki kizom yone olmaz fatma da var teledonda

• takinti yapacak birsey değil emin ol

0|0
    0|0
  • Böyle küçük şeylere takılma

0|0
    0|0
  • gereksiz bir detay takinti etme sende kayinvalide veya annem diye kaydetme ayse teyze fatma teyze vs diye kaydet.😂

0|0
    0|0
    • Ben yapsam zoruna gidee ama bak

Yükleniyor... ;