İş yerindekiler niye böyle?

kısa giyniyorum diye kötü şeyler diyolar aslinda hic sevgilim bile olmadi daha

0|1
222

En İyi Erkek Görüşü

• İçlerindeki hayvani duyguları bastırabilecek kapasitede olmadıkları için, doğal olarak senin moralini bozarak ve basit etkileri altında bırakarak üzerinde tahakküm kurmaya çalışıyorlar. Etkilenme !!
    Kendini nasıl iyi hissediyorsan, o şekilde yaşamaya devam et. Üstesinden gelemiyorsan da çevrende seni gerçekten anlayan insanların desteğini al. Bu seni iyi hissettirecek ve inancını arttıracaktır..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Devir usturuplu görünüp saman altından kanalizasyon geçirme devri olmuş. Boşver. Olduğun gibi devam et.

1|0
    0|0
  • bu millet böyledir işte boş ver sen sende gördükleri kendi içindeki pislikler

3|0
    0|0
  • Çok ilginç geldi :D

1|0
    0|0
  • seni cekemiyyolardir. sen kisa seksi giyindiginde tum dikkatler uzerinde oluyo. kedi misali uzanamadi cigere pis dermis onlarda öyle bana güven

1|0
    0|0
  • Hıh kıskanıyorlardır hayatım , takma sen hergün onları kıskandıracak daha fazla şey yap :)

1|0
    0|0
  • Ne kadar kısa veya açık? Hangi şehirde yaşıyorsun

1|0
    0|0
    • teshir urunu dedi bide

• Gerçekten nerde yaşadığını ve nerde çalıştığını merak ettim

• Ah şu kadınlar var ya çok kıskançlar...

1|0
    0|0
  • iş yerinde illa ki bir kulp takarlar ya bizde de sıkıntılar oluyo degisik konularda

1|0
    0|0
  • İnsanoğlu bu hiç bişi yapamazsın boşver başkalarının dedikleri umrunda olmasın

1|0
    0|0
  • cekemiyolardir

1|0
    0|0
  • ön yargı kuzum

1|0
    0|0
  • Boşver swn onlara
    Kıskanıyolar

1|0
    0|0
  • Var öyle barzolar

1|0
    0|0
  • Cekicimi giyinion

1|0
    0|0
  • malesef genel durum boyle bır ıkı ınsanı herkese mal edıyolar açık gıyınsen dert kapalı gıyınsen bıle bu devırde geen guvenmezler atık ınsanlar tamamen bakış açısı ıle ılgılı bence ne kadar entellektuel ne kadar genış bakış o kadar ıy

0|0
    0|0
  • kötü şeyleri duymak istemiyorsan bence ne yapman gerektiğini biliyorsun, sevgilim olması için kısa giyiniyorum de sende,

0|0
    0|0
  • İlgi cekmek icin giydigini biliyolar

0|0
    0|0
  • Nasılım diye foto koysandir daha hoş olurdu :)

0|0
    0|0
  • Ön yargılı bir millet olduğumuz için senin kişiliğinle alakalı değil

0|0
    0|0
  • benim ol o zaman 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

• eee sende kisa giyunme