Tatilden anlayana :) Marmaris mi Kaş mı?

Marmaris mi kaş mı ? Tatilden anlayan ve ikisine de gitmiş kişilerin görüşlerini çok merak ediyorum. Bu sene tatilde hangisini tercih etmeliyim sizce?

Kaş için çok güzel diyorlar; mutlaka görülmesi gereken bir yermiş. Kaş'ta gezilecek yerler nereler?
Marmaris ise herkesin konuştuğu bir yer. Marmaris'te gezilecek yerler nereler?
Tatilden anlayana :) Marmaris mi Kaş mı?Kararsızım ikisinin de otellerine bakıyorum cezbediyor. Sizce hangisi? Marmaris mi kaş mı?

0|1
5094

En İyi Erkek Görüşleri

• Marmaris daha iyi. Birçok arkadaşım orayı tercih etti, ben de orada daha rahat tatil yapıyorum. Otelleri de güzel, uygunlar da var daha lüks yerler de. Kesene göre tercih edebilirsin. Merkezde kalmanı tavsiye ederim. Turunç tarafları daha lüks otellere sahip olsa da eğlence anlamında araban yoksa her şeyden uzak kalırsın.

0|0
    0|0
  • bence datça <3 9 senedir gidiyorum hiç bezmiyorum. ufak bir yer ama başlarda zorluk çekiyorsun. tanıdıkça gerisi geliyor. ufak bir yer olduğu için tüm gruplar birbirini tanıyor :) 2 tane mekanı var. daha çok arkadaşlarınla kendi eğlencenizi kendiniz yaratıyorsunuz :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kesinlikle Marmaris diyorum. Geçen sene iki kere gittim, hem ailemle hem de arkadaşlarımla. İki grupla da yapılacak güzel aktiviteler var, gezilecek güzel yerler var. Giden mutlu olur bence. :)

Turist çok fazla ama asla rahatsızlık veren bir yer değil. Bir de dikkatimi çeken, ilçedeki dolmuş şöförleri aşırı saygılı. Turistler mayoyla falan biniyor mesela asla bir yanlış yaklaşım yok. İnsanları, eğlence mekanları ve sahili güzel.

1|1
    0|0
    • Neredeyse doğduğumdan beri gidiyorum babamın orada askeri var her yıl oraya gidiyoruz Turgut köyü güzel sakin ve uzun yıllarda çabucak çadır kampında kaldık Benim için tatil Marmaris demek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 92

• Marmarisi tercih ederim Kaş'a göre. Antalyayada gittim ama Muğla bambaşka cennet. Birgün Marmarisdesindir. Bir bakmışışsın. Fethiye, Datça vs hem tatillik hemde turistlik olarak çok iyi Ama kafa dinlemeye gidiceksem ikisinede gitmem. Giderim Datçaya

0|0
    0|0
  • Kaş diyorum.. Sakin bir kafayla tatil yapmak için çok ideal.. Zaten karşısında Meis adası var yunan adası direk gemiyle gidilebiliyor ve birde suyu çok temizdir. Küçük bir sahil şehri.. Sadece 5-6 ay orada kalmıştım 2005 te.. en son da 2013 de gitmiştim.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin hatta Kıbrıs ve yurtdışı dahil birçok yere gittim tatile, ama nedendir bilinmez kendi memleketim Erdek de hepsinden daha huzurlu ve mutlu oluyorum kendi sahilimiz plajı esnafı herşeyi harika ;)

0|0
    0|0
    • Balıkesiri çok övüyorlardı şimdi daha çok merak ettim

• Teşekkür ederim çok kibarsın neden olmasın

• Rıca ederım.

• Ben Marmarisi sevemedim bir türlü nedendir bilmem. Kaş bir cennet adeta gerçekten. Sakinlik güzellik ve sessizlik arıyorsan özellikle eş veya sevgilinle çıkacaksan tercih sebebin olmalı. Araba ile gideceksin oraya heryerini gezeceksin. Kekova ayrı bir cennet..

0|0
    0|0
  • Kaşta gidilecek yerler Kekova Batıkkent iple inme turları tarihi kentler büyük çakıl plajı vs bunlar ufak bir çarşısı hediyelik eşya dükkanları ve bir kaç bardan oluşan bir yer Antalya bölgesinin en iyi tatil beldesi Side Alanya dir

0|0
    0|0
  • Kaş süper bir nevi macera bölgesi deniz süper, gece hayatı için ve kalabalık olsun erkek ortamı fazla olsun istiyorsan Marmaris...

1|0
    0|0
  • kaşı bilmiyorum ama muğla akyaka ya gitmelisin mutlaka. fethiye ve diğer tatil yerlerine de cok yakın. harika bir yer pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • Orada okudugum icin Marmaris'i iyi bilirim ve tavsiye de ederim. Kaş'a da oraya gidenler yorum yapsin.

0|0
    0|0
  • Eğer arac ile tatile çıkıyorsan sana bir liste hazırlayıp sunabilirim; marmaris ile detaylı bir gezi yapmana yardimci olmak beni mutlu eder. Temmuzda oradayım bende.

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir ama ben Kaş’ı daha çok seviyorum. Otellerde kalmaktansa villa kiralıyoruz daha keyifli oluyor.

0|0
    1|0
  • Beklentine bağlı. Kaş daha butik ufak biryer, genelde de giden kitle üniversite ve üzeridir. Marmaris daha karışık, daha turistik

0|0
    0|0
  • Marmaris tabiki. Buyrun gelin meydanda bekliyorum 😁😁

0|0
    0|0
  • Sevgilinle gidiceksen sakin bir yer olsun diyorsan kaş , ama eglenmek istiyorsan marmaris ya da kemer derim

0|0
    0|0
  • Marmaris'liyim ortalık yanıyor. Kaş a gitmedim tercih senin :)

0|0
    0|0
  • Antalyalı olarak kaş diyorum Marmaris’e de çok gittim ama kaş daha güzel kaputaj plajına gitmeni tavsiye ederim

0|0
    1|0
  • ortam arıyorsan marmaris biir nebze daha ön planda sakin huzur arıyorsan tatilinde kaş

0|0
    0|0
  • Marmaris mi Kaş mı

Yok Göz

Merhaba gözüm..

Balıkesir Kaz Dağları gibi mis gibi havası olan neresiyse orası diyorum

0|0
    1|0
  • Marmaris ya da bodrum tercih et temiz berrak deniz istiyosan

1|0
    0|0
  • Kaş yaparken göz çıkarma :)))) sakin bir tatil için kaş iyidir

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    72

Kızlar Ne Diyor 49

• Kesinlikle Marmaris.
    Akdeniz bölgesini genel olarak fazla sevmiyorum havası çok nemli denizi çok tuzlu yani sevemedim brnim tercihim her zaman Ege bölgesidir.
    Bu yüzden Marmaris diyorum

0|0
    0|0
  • Nasıl bir tatil istiyorsun? Eğer eğlencenin dibine vuracağım diyorsan Marmaris.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle marmaris. Doğası ve eğlencesi zaten müthiş. Üstüne insanlarıda oldukça modern. Ne giyimine nede tarzına kimse laf etmez

0|0
    0|0
  • Marmaris cok guzel luks yer bence orası zaten tatilde benim icin deniz cok onemli denizde iyi temiz guzel

0|0
    0|0
  • bilmiyorumm benn hep baska taraflarda huzurluu sakinn bir yerdeydim kendime bir yer buldum orasi cok ozel kimse olmaz orda😂

0|0
    0|0
  • Tabi ki Marmaris..Geçen hafta ordaydım harika bence.

0|0
    0|0
  • Tatil=deniz algısı kırılamadı bu ülkede

0|1
    0|0
  • Marmaris

0|0
    0|0
  • Marmaris.

0|1
    0|0
  • Marmaris

0|0
    0|0
  • Kaş tabi ki.

0|0
    1|0
  • Marmarise hiç görmemiş, gitmemisim bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Marmaris

0|0
    0|0
  • Kaş...

0|0
    0|0
  • Elbette ki şüphesiz Kaş.

0|0
    0|0
  • Bu sene marmarise gidiyorum gittigimde yazarim :)

0|0
    0|0
  • Marmaris diye duydum. :)

0|1
    0|0
  • Marmaris.🙂

0|0
    0|0
  • Marmaris

0|0
    0|0
  • Ikisine de gittim. Ben Marmaris derim her zaman.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor...