Babamın doğum gününe ne hediye alabilirim/yapabilirim?

Değerli Ks Üyeleri babamın doğum günü geliyor. Aslında hediyeden çok sürpriz yapmak istiyorum. Ne yapabilirim? Ya da hediye? Değişik önerileriniz var mı? Açıkçası babalara nasıl sürpriz yapılır hiç bilmiyorum. Değişik bir şey olsun istiyorum, klasik hediye de almak istemiyorum. Cüzdan, kemer vs olmasın. Babaya başka ne alınabilir ya da değişik nasıl sürpriz yapabilirim?Babamın doğum gününe ne hediye alabilirim/yapabilirim?

0|0
1118

En İyi Erkek Görüşü

• Benim değerli kardeşim;

Baba'ya ne alınabilir ?

Bir sepet yaparız;

- Lüks dolma kalem pilot kalemler oluyor, ondan alınabilir

- Parfüm seviyorsa, esans seviyorsa onlardan alınır

- Kabe maketi şeklinde Kur'an-ı Kerimler var ondan alınabilir

- Kıravat ve gömlek alınabilir, kullanıyorsa

Ne alırsan al bir de mektup yaz koy

Sevgili Baba'ma..

Bunca yıldır benim gibi uyuz bir kızın kahrını çektiğin için sana minnettarım

İyi ki doğdun Aslanın Babası..

5|1
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Babamın doğum gününe ne hediye alabilirim/yapabilirim diye ben de düşünüyodum. Bir de benim babam öyle her şeyi beğenen bir baba değil. Ama annem ile ortaklaşıp bir hediye düşünüyoruz bakalım. Babamın uzun zamandır istediği bir şey var ama biraz pahalı. Kendisi de bize masraf yapmaktan onu alamıyordu. Muhtemelen o hediyeyi alacağız. Hem annem hem kardeşlerim birleşip. Umarım mutlu edebiliriz. Senin de babanın uzun zamandır istediği bir şey varsa onu alabilirsin bence.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle babanın doğum günü kutlu olsun

Senin gibi iyi kalpli bir kızı var işte

daha ne hediye olacak

Şanslı adam :)

1|0
    0|0
  • link

bunlara bir bak istersen

1|0
    1|0
  • sevdiği yemeklerden yap bide pasta yap sevdiği bir hedıye den alabilirsin orası sana kalmıs yanı bana kalsa saat kravat derım ama tşört vs

1|0
    0|0
  • baba hamileyim de adama büyük sürpriz olur bence:P parfüm kalem bunlar alınmaz babaya sevgiliye abiye vs cünki kokusu beğenilmeye bilir veya sürekli tercih ettiği bir marka falan vardır. ama saat erkek için standart aksesuar durumun müsaitse bir saat al derim değilse ellerinle o güne sevdiği yemekleri ve bir pasta yap emeğin en güzel hediye olur

0|0
    0|0
  • babanız ne işle meşgul.mesleğiyle ilgili bir hediye olabilir genelde gözönünde olur.

1|0
    0|0
  • İçki kullanıyorsa içki al o akşam ailecek için güzel oluyor ha

1|0
    0|0
    • Kullanmıyor.

• o zaman güzel bir tespih olabilir veya paran yetiyorsa güzel bir semaver al eminim çok hoşuna gidecektir

• Tşkler

• tommy den bir saat al ince hatlı büyük cam roma rakamlı vişne çürüğü ya da kahverenk kordonu olsun baban sevinir hani 400 tl felan taksitle alırsın bişey olmaz bir kere al seneye alma .D

1|1
    0|0
  • bence tespih al.. hatta paran yoksa ben sana göndereyim oltu taşından tespih..

1|0
    0|0
  • hedide seçmek zor iştir , gömleği kimse yazmamış gömlek diyeyim bende o zaman :p

1|0
    0|0
  • takımının formasını

1|0
    0|0
    • Ama var forması

• Şüphen olmasın fotondakineden yapmak istiyorum ama biliyosun onu babamın karşısına çıkaramam:)

• ilkokul arkadaşlarını bul getir :D

1|0
    0|0
  • Saat..

1|0
    0|0
  • Ayakkabı olabilir renkdaş.

1|0
    0|0
  • Kol

saati

1|0
    0|0
  • Tespih al ( neresi kısa cevabın bea )

1|0
    0|0
  • Özel bir saat alabilirsin..

1|0
    0|0
  • Saat parfüm beraber çerçeveli bir fotoğraf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben ünideyken babamın iş yerine çiçek göndermiştim :) bir keresinde de 'doğum günün kutlu olsun babaların kralı' yazılı bir pankart yapıp face de kapak fotosu yapmıştm :)

1|0
    0|0
  • takım tutuyor mu onunla ilgili bişey alabilirsin :) sevdiği yemekleri yapp bir de sevdiği tatlıyı ya da pastayı tamaam :)

1|0
    0|0
  • nargile

ayakkabı

bir de yemek yap.

1|0
    0|1
  • Saat falan al.

1|0
    0|0
  • tuttuğu takımın forması olamaz mı :))

1|0