Ultra Herşey Dahil İle Herşey Dahil Arasındaki Fark Nedir?

Tatil köylerindeki bu iki kavram Arasındaki fark nedir? Siz hangisini önerirsiniz? Tatil mekanı arıyorum fiyatları baya fark ediyor ama hangisinin artısı fazla onu bir türlü anlamadım. Yani ultranın elbette daha fazla ancak parasına değer mi?

Siz hangisini tercih ediyorsunuz? Ultra her şey dahil otel mi yoksa her şey dahil otel mi? Ben genelde otelde tatil yapmıyorum ilk kez bu sene gideceğim o nedenle bilgisiz olmak istemiyorum.

0|2
2335

En İyi Kız Görüşü

• Ultra her şey dahil ise 7-24 açık büfedir öyle belli yeme içme saati yoktur. Odanda atıştırmalıkların, mini barın da ücretsizdir. Ama her şey dahil konseptinde belli saatler olur.

Örneğin sabah 8-10 arası kahvaltı saatidir. 11'de gelirsen bir şey bulamazsın gibi. Bir de Her şey dahil otellerde biraz menü az olabiliyor. İçecekleri barmen verdiğinden istediğin gibi alamayabiliyorsun. Ultra her şey dahilde böyle sıkıntılar tabii ki yok. Kilo alıp dönme yeri :)

0|1
    0|0
    • 57 kilo gittiğim tatilden 60 kilo döndüm cidden kilo alıp dönme yeri 🤣🤣

En İyi Erkek Görüşü

• Her şey dahil ile ultra her şey dahil arasındaki fark yeme içme düzeninde ultra her şey dahil kategorisi size 24 saat yeme içme fırsatı tanır. Aynı zamanda odanızın içerisindeki buz dolabında her şey dahil konseptinde ücretliyken ultra her şey dahilde ücretsizdir.

Ve ayrıca ithal içeceklerinizden de sizden ücret talep edilmez. Ultra her şey dahil oteller bazı otel sitelerinde “Deluxe Oteller” olarak da geçebilirler.

Not: Alıntıdır.

1|0
    0|0
    • Ben Otellerin Ultaherşey dahil dediklerinde
      Oda ve başka İçeceklerden Ücret talep etmiyeceklerine
      İnanmıyorum ya

• Sağol gardaş

• Eyvallah kardeşim ne demek

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Bir tatil paketi satın alıyorsun, misal 1 hafta için 5bin lira ödedin. O bir hafta içinde, yedin içtin gezdin oteldeki organizasyonlara katıldın spa masaj neyim varsa girdin ama extra bir kuruş ödemeyeceksin. 24 saat boyunca büfe barlar açık olacak alkole de kuruş vermeyeceksin demek

Bence gayet güzel anlattım

0|0
    0|0
  • Ultra filtre gibi demek yani daha detaylı kapsamlı her şey süper gibi şaka ya bilmiyorum tatil mi yaptım 😒😒

0|0
    0|0
  • Herşey dahil ve ultra herşey dahil, plus gibi bir şey çünkü seçenek daha fazla oluyor ultrada

0|0
    0|0
  • Herşey dahilde baZı alkoller alakart restoranlar ücretli olabiliyor ultra herşey dahilde sınırsız 24 saat yeme içme ücretsiz

0|0
    0|0
  • Ultra herşey dahilde dondurma çerez türk kahvesi falan var galiba.
    Herşey dahilde bunlar paralı

0|0
    0|0
  • Ultrada sınırsız ve ücretsiz şeyler mevcut, diğeri kısıtlı.

0|0
    0|0
  • herşey dahil derken sınırlı büfe yiyecek içecek ultra derken sınırsız ultra candır <333333

0|0
    0|0
  • Birisinde ultra var.
    Oetak özelliği ise ikisinde de şey ayrı

0|0
    1|0
  • Herşey dahilde sınırsız alkol falan var digeride bir alt sınıf olmalı

0|0
    0|0
    • Ultra dahilde 24 saat açık büfe ve plajı olan bir otelse otelin plajdaki büfesi ücretsizdir şezlong ücretsizdir ultra dahil olmayanda gece 12 den sonra içecek ücrete tabidir

• Ultrada mini bar da dahil diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Valla bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Ben hiç anlamam

0|0
    0|0
  • Ne saçma

0|0
    0|0
  • ultra herşey dahilde ayrıca ödenme istenir

0|0
    0|0
  • Bilsem

0|0
    0|0
  • Ultra da birşey fazla ama ne? 🧐

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum türkçenin bittiği an herhalde

0|0
    0|0
  • fikrim yok

0|0
    0|0
  • Ultra fulldur

0|0
    0|0
  • Sevgilimle gitmiştim ultra her şey dahile. Sanırım en güzel tatildi.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 34

• ultra herşey dahil almam ben insanların herşeyin parasını verdik dışarı çıkmayalım diyerek lotus yiyen mağarasındaki gibi tatil köyünden çıkmadan tatil yapması bana göre değil yemek içmek ilgili ekstra bedavalar içeriyor

0|0
    0|0
  • Sacma bir kavram abi herseyin herseyi gibi birsey sonsuzun sonsuzu demek kadar mantiksiz. Hersey dahilse herseyin ulteasi nasil oluyormus ki

0|0
    0|0
  • Tek farkı ücretsiz diye nemalandığın hizmetleri yiyecekleri en başta sanki ödetmemişler gibi davranmaları.. Daha fazla ödeyip, rahat oluyorsun paso.. Bu yani.

0|0
    0|0
  • Oteldeki her şey ücretsiz olur genelde. İçkiler, mini barlar vs.
    24 saat yemek vs.

0|0
    0|0
  • 7/24 ye ic, yerli alkolle sinirli kalma, odandaki mini buzdolabinda sadece kola fanta su ve soda degil alkol de olur falan.

0|0
    0|0
  • ben kiralık evlere gidiyorum genelde. tatil beldelerinde güzel evler var

0|0
    0|0
  • Ultrada saat ve yer sikintisi olmuyor yiyecek icecek icin. Ama her sey dahil de yeterli oluyor cogu zaman.

0|0
    0|0
  • Ultra her şey dahil, her şey dahilde sunulan hizmetin daha geniş kapsamlısı galiba 😏

0|0
    0|0
  • Valla temmuzda antalyaya gideceğim ultra herşey dahil arada fark olur mu bilmiyorum ama muhakkak olur özellikle alkol konusunda diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Birinde sadece yerli içkiler varken birinde full, birinde alacarte restoran sınırlı birinde değil

0|0
    0|0
  • birinde patlayana kadar birinde çatlayana kadar yiyon

0|0
    0|0
  • Kunefeyi kaymakli mi kaymaksizmi seversin demek istemis.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Cadirdan baska bisey yapmadigim icin. Cadir candir

0|0
    0|0
  • Ultrada mutlaka gece de açık en az bir bar olurken herşey dahilde gece 24 de bar vs heryer kapanır.

0|0
    0|0
  • İçkiler yiyecekler istediğin vakit ücretsiz

0|0
    0|0
  • Tatil için otele para vermem

0|0
    0|0
  • Ultrada yeme içme saati istediğin zaman

0|0
    0|0
  • Çok çok ile sadece çok gibi bir şey.