Odamın bukadar dağınık olması normal mi? Fotolu? üstüme geliyolar?

Gizli Üye
Makyaj yaptiktan sonra masam düzenliyken birden böyle oluyor cunku surup koyuyorum oraya. Ondan sonra toplamayip cikiyorum. Neyse iste öyle kaliyo ertesi gun ya da gunler sonra topluyorum. Ve herdefasinda bana pinti olduugumu diyo ailem ve kiziyo. Bu konuda cok ustume geliyolsr. Ya sizcede gercekten haklilarmi Allah askina sizede olmuyor mu? Normal bi durum degil mi? Hizli makyajimi yapiyorum nasil hepsini duzenliyim ya o sirada? BANA GORE COK ABARTIYOLAR. Kac kez diyoruz topla boş sen nebiçim insansin falab hic temiz degilsin diyolar. Normal degil mi simdi bu?
Odamın bukadar dağınık olması normal mi? Fotolu? üstüme geliyolar?