1 ay

Köyde muhtar dedeme ait tarlanın önünü kasıtlı olarak orada hakkı olmayan bir başkası üstüne yazmış ne yapılabilinir bu konuda?

Gizli Üye
köyde dedeme ait olan bir tarlanın önünü oradan kadastro geçerken kasıtlı olarak düşmanlığına orada hiç hakkı olmayan bir başka kişinin üstüne yazdırmış ve daha başka yerlerimizide yanı şekilde ona buna peşkeş çekmiş kaymakam soruşturma izni vermiyor ne yapabiliriz bu şeref*size acaba? biz şu an bu tarlamıza geçemiyoruz bu karaktersiz muhtar bozuntusu boyna mahsusdan orayı kazıp duruyor bizi tarlamıza geçemesinler diye niye böyle yapıyorsun biz tarlamıza nereden geçeceğiz dediğimizde ise banane nereden geçerseniz geçin o beni ilgilendirmez ama buradan geçemezsiniz ben burasını yola verdim diyor gülüyor ve diğer köylülerde gülüyorlar yalan söylüyor orada öyle bir yol yok hiç kimseden de öyle bir yer alınmamış yol için tamamen kasıtlı olarak düşmanlığına yapılan bir şey bu yaani oda yetmiyormuş gibi birde köye gelen su borusu şebekesini bizim tarlanın tam ortasından yüzeysel olarak çekmişler bizden izin almadan bunları yapmışlar hiç bir şeyden sonuç alamıyoruz savcılığa bildiriyoruz takipsizlik çıkıyor çünkü kaymakam muhtara soruşturma izni vermiyor bu o*ç köyde herkesin yerini karıştırıyor ağaçlarını kesiyor herkes bundan yaka silkiyor insan insanı vurmuş diyorlar sanırım ben şimdi hak vermeye başladım insanın başına gelince daha iyi anlıyor hak hukuk kanun diye bir şey yok ben bu şeref*sizi vursam günah değildir yaani köydeki polisler ve diğer memurlar bile bu a*di herifi tutuyorlar ne yapacağımı şaşırdım tek çare kevgire çevirmek sanırım bu pisliği çünkü artık benim aklımdan öyle kötü şeyler geçiyor başka çarem yok bu o*ç başka türlü akıllanmayacak arkası sağlam onu koruyan 💡 partili kaymakam var ve diğer memurlar falan var particilik pislik soysuzluk rezillik kepazelik her yeri sarmış yaani ülkeyi resmen bitirmişler
https://disk.yandex.com.tr/i/jxbHLvsa-qBGJA
Köyde muhtar dedeme ait tarlanın önünü kasıtlı olarak orada hakkı olmayan bir başkası üstüne yazmış ne yapılabilinir bu konuda?
0
1
Görüşünü yaz