3 gü

KENDİMİ DEĞERSİZ DIŞLANMIŞ HİSSEDİYORUM NE YAPMALIYIM?

Gizli Üye
Arkadaşlar güzel, çekici, kariyer sahibi bir kadınım.30 yaşındayım. ofis ortamında 8 kişiyiz, boşanmak üzereyim 6 yıllık evliyim, o süreçte ofiste kendi halinde çalışan biriydim, asla kötü niyetli olmadım kimseye, fakat benden sonra gelen kim varsa daha kıymetli oldu ofiste, tecrübem ya da planlı çalışmam göz önünde olmadı pek, çalışmadan anlamayan kişiye hep iş gösterildi ya da işi yapıldı, işi kolaylaştırıldı. Aşk hayatımda da evlilik hayatımda da hep böyle oldu, üstümle başımla hep değer biçildi. Üstüme aldığım zamanlarda selam vermeyenler selam verir oluyordu, şimdi ise Maddi durumum borçlardan dolayı olmadığı için mecbur ödemelere gittiği için 2 pantolon ya da 1 ayakkabı ile idare etmek zorunda kalıyorum fakat insanlar bu yüzden ciddiye almıyor fazla beni. İyi olmak yetmiyor mu ya da zeki güzel olmak. Bu durumda ne yapıcam bilmiyorum. Kendimi değersiz bir çöp gibi hissediyorum. Kendimi nasıl toparlayabilirim, ne yapmalıyım iyi hissetmek için. Borçlarım için arabamı satıcam, zaten boşanmak üzere olduğum kişi yüzünden borçlandım. Ne yapmalıyım iyi hissetmek değer görmek için?
KENDİMİ DEĞERSİZ DIŞLANMIŞ HİSSEDİYORUM NE YAPMALIYIM?
3
1
Görüşünü yaz