Arkadaşlar yalvarırım yardım edin kafayı yiyeceğim musallat?

Gizli Üye
Geceleri sabah ezanına yakın uyandırıyorlar ve farklı insan şeklinde görünüyorlar ama gözleri çok korkunç sürekli benimle konuşuyorlar fakat ben kaçmaya çalışınca üstüme çöküyorlar bağırıyorum ama sesim çıkmıyor o an kendimi parçalayacak şekilde bağırıyorum ama ses yok kimseyi uyandıramıyorum 1 haftadır hergün oluyor geçer sandım geçmiyor uyuyamıyorum herkes hocaya git diyor ama ben onlarada güvenmiyorum. Ne yapabilirim gerçekten delireceğim
Arkadaşlar yalvarırım yardım edin kafayı yiyeceğim musallat?