9 gü

Düşünemiyorum artık ne yapmalıyım sizce?

Gizli Üye
Annemle babam ayrılcak bu defa galiba. Daha önce defalarca denediler olmadı. İkisi de gerçekten iğrenç insanlar, hayatımı mahvettiler. Neyse işte biz annem abim ben ayrı eve çıkıcaz. Daha önce de yapmıştık ama rezil etmişti abim bizi. Ağza gelinmeyecek bel altı küfürler ediyordu. şu an hala ediyor anneme bile ediyor. A.. Koyarım gibi. Bana yıllardır hiö normal gelmiyor bu durum ama bir şey de yapamıyorum. Bu sene üniversite sınavına girdim kötü geçti. Bir sene daha gircem ama napıcam bilmiyorum gerçekten tahammül edemiyorum bunlara. Aynı evde yaşamak da istemiyorum... Babam zaten 5 krş vermiyor durumu çok iyi. Bana da babalık yapmadı hiç kadınlarla geziyor... Psikolojim çok bozuk ellerim titriyor anksiyetem de var glb
Güncellemeler:
9 gü
Abim hiç konuşmamı istemiyor. Sürekli küfür ediyor bu şekilde. Karşılık verince saldırıyor. Gerçekten kafam hiç iyi değil artık dayanamıyorum. Dün de babamla kavga ettiler. Babam ona saldırdı o babama araya ben girdim. Sürekli kavga ayırıyorum. Ayrılsalar tuttuğumuz evde bu çocuk beni yine rahat bırakmayacak. Annem de dağınık pis bir şey bulduğunu eve getiriyor. Toplamaya çalışıyorum hiçbir şey attırmıyor. Masumlar apartmanından beteriz
Düşünemiyorum artık ne yapmalıyım sizce?
3
1
Görüşünü yaz