1 ay

Bu son soru arkadaşlar?

Arkadaşlar123
Bu son soru olacak ama sizler yorum yapmadiginiz icin ben bu isin ustesinden gelemiyorum cok karamsarim kendinizi benim yerime koyun simdi siz 1 yıldır a101 calisiyorsunuz eski magazaniz sizin ilk magazaniz ve orayi cok seviyorsunuz oraya tekrar gitmek istiyorsunuz bolge sorumlusuyla (bs ) ile konusuyorsunuz tamam gondericem diye size soz veriyor 2 hafta sonra eleman basladi ben magazama gecebilirmiyim diye sordugunuzda iskurlu eleman basladi oraya iskurlu eleman 3 ay magaza degusikligi yasak bu iskurlukari şirket magazalara yerlestiriyor yoksa seni gondericektim diyiyor 3 ay bekle diyiyor sen ne dusunursun bu olayi sen yasadigini dusun belki sizler ne taktin bu magazaya diyebilirsiniz ama ben utangac sesiz birisiyim o eski magazda kendimi rahat hisediyordum orada yetistim diyebilirim 3 ay dolunca tekrar sormaktan korkuyorum ne yapayim bende boyleyim herseyi kafamda kuruyorum
3 ay dolunca tekrar konuş
A seç
3 ay dolsada konuşma boşver
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Sevgili KS uyeleri gorus yapmasaniz da lutfen ankete oylama yaparmisinuz bu 3 ay sonra ne yapsam bu ankette fikir alicam lutfen 🤗😚
28 gü
Lutfen ankette oy verin
Bu son soru arkadaşlar?
4
3
Görüşünü yaz