13 gü

ALLAH'ın " OL " Dediği Anda Aynı Anda Sonsuz İnsan Yaratabileceğini Biliyor Musunuz Bunun Farkında Mısınız?

Gizli Üye
sorum müslüman olmayanlara değil. sadece müslümanlar cevaplarsa sevinirim

bu soruyu sorma amacım ALLAHı tanıdığımızı sanıyoruz ama yanılıyor çoğu insan

adam din sorusu soruyor ve aynen şöyle diyor ; ALLAH keşke duaları mı kabul etseydi de kalbim tatmin olsaydı

:D yani adam da ki ALLAH inancı zaten sallantıda , bir de dualarımı kabul etse de varlığından net emin olsam diyo

başlıkta ki soruyu tekrar soruyorum ;

ALLAHın " OL " dediği anda aynı yerde aynı anda sonsuz insan yaratabileceğinin farkında mısınız

insanlar sanki ALLAH onlara mecburmuş ya da ihtiyacı varmış gibi takılıyor (kimileri) haşa ve kella

bu nedir biliyor musunuz?

kafirlerin dizi ve filmlerle ALLAH inancımızı bozmalarıdır

dikkat edin tanrılı film vs dizilerine , hep böyle insanların ona ya da onlara inanmalarına dua etmelerine ihtiyacı varmış gibi gösteriyor

Star Trek Uzay Yolu dizisinden bir replik

üstünde hayvan postu giymiş insan tanrı ; bu gezegen de kalın size her istediğinizi vereceğim yeter ki bana şükredin. gücüm azalıyor çabuk itaat edin bana
çok haklısın
A seç
bu kadar şeyi okuyacağımızı düşünmedin değil mi 80 yıllık hayatımız için durmadan okurken sonsuz hayatın bilgilerini elbette okumayacağız
B seç
maksat ankete tıklamak olsun
C seç
bence haklı değilsin ( adama bak sadece haklısın butonu koymuş derken karşıma çıkan sevindirici buton bas bas bas )
D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
ALLAH'ın " OL " Dediği Anda Aynı Anda Sonsuz İnsan Yaratabileceğini Biliyor Musunuz Bunun Farkında Mısınız?
1
3
Görüşünü yaz