1 ay

Maddi sorunlar çekiyoruz. İçimi dökmek için yazdım. ?

Gizli Üye
Merhaba. Biz 5 kişilik bir aileyiz. Babam yıllarca kendini önemsemeden çalıştı. Ama hep tek başındaydı. Paramız çoğalsın bereketimiz artsın diye her gece dua etmekteyiz. şu an ben ve ablam okuyoruz ve elimize herhangi bir maaş henüz geçmedi dolayısıyla annem ev hanımı. Sonuç olarak bakıma ihtiyacımız var. Dişlerimizi yaptırmak gibi vs. Veya ihtiyaçlarımız oluyor 2 senedir veya 3 senedir yırtık botumu giymek zorunda kalıyorum. Babama gidip te para ver diyemiyorum. Çünkü eve geliyor her yanı ağrıyor. Üzülüyorum. Rabbim binlerce kez şükürler olsun ki yemeğimiz suyumuz var. İdare eder bir haldeyiz ama ihtiyaçlarımızı gideremeyebiliyoruz
Çok çok üzülüyorum. Allah hepimize hayırlı ve helal yoldan bol bereket nasip etsin inşallah. Ve bizlerde hem kendimizin ihtiyaçlarını hemde dışarıda olan, durumu olmayan bütün insanlara yardım eli uzatalım. Onların güler yüzlerini görelim istiyorum. İçimi dökmek için yazdım teşekkür ederim.
Güncellemeler:
1 ay
Dışarıdan bakılınca maddi durumumuz çok iyi gibi duruyor. Ama aslında orta halli dediğim gibi. Babamdan çekiniyorum. Aşırı kötü durumda değiliz Elhamdülillah. Yani şu an istesek bpt alabiliriz ama babama yük olmak istemiyorum
Maddi sorunlar çekiyoruz. İçimi dökmek için yazdım. ?
3
4
Görüşünü yaz