1 ay

Ya bir zengin biriyle tanistim fakirlere yardim ediyorum diyor videolarini resimlerini atiyor bana dogrumu simdi bu?

RomantikYagmur
Yasi 30dan kücük ergenlikten cikmamis galiba dedim... Bana niye bu insanlarin Videosunu yolluyosun dedim kücük düsürmek icin yapmadim ben diyor ama öyle yapiyosun dedim adam cok fakirdi kalbim cok kötü kirildi... Videoyu yollayan cocuktan ice sogudum bir insan yardim ettigni göstermez iki onu renjide eder kücük bakar gibi videolarini resimlerini baskasina yollamaz bence kendisi hic fakirlik cekmemis bu Kisinin Kas yapim derken Göz cikartti... Cok sogudum hoslanmistim oysa evlilik teklifi etti bana Burak Özcivit gibi yakisikliydi.. Zenginleri hic sevmiyorum!
Ya bir zengin biriyle tanistim fakirlere yardim ediyorum diyor videolarini resimlerini atiyor bana dogrumu simdi bu?
Bilerek yapmamistir iyiniyetle yapmis sen yanlis anlamissin
A seç
Evet kas yapim derken göz cikarmis
B seç
Zenginp... nolcak
C seç
Fakirlerde fakir olmasin
D seç
Kimse o bende sogudum
E seç
Olma böyle biriyle evlenme
F seç
Bence sikinti yok yollayabilir normaldir
G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
6
1
Görüşünü yaz